Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam 27 lat i już będę zawsze sama :(


Alexandra

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, ale wiesz od tego sie zaczyna, najpierw dziewczyna a potem rodzina...(tak mi sie zrymowalo) zreszta dziewczyny sie raczej same nie zglaszaja nawet jak bedziesz wychodzil gdzies to i tak to zawsze facet musi dzialac chyba ze trafia sie jakies co same zaczepiaja ale takie to zwykle nie reprezentuja soba nic ciekawego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, no i dobrze, całe życie bedziesz sam albo ożenisz sie z pierwszą co cie będzie chciała mimo ze ty jej nie chcesz...ale ze strachu nie zrezygnujesz...tak czy siak nieszczeście masz murowane...bo sam wiesz ze im dłuzej tym gorzej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby zdobyć trzeba być śmiałym, aby być śmielszym muszę się znieczulic a jak się znieczulę to się ośmieszę lub odstraszę potencjalne zdobycze albo w ogóle przestanie mi na czymkolwiek zależeć.

Od kiedy to musisz ? Ktoś Ci przykłada broń do głowy? Człowiek jest jednostką wolną.. Ma prawo decydować za siebie i podejmować decyzje.. nazywaj więc rzeczy po imieniu.. Ty chesz wlać w siebie alkohol, bo to łatwiejsza ucieczka od problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×