Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sny a szara rzeczywistość, czyli co nam się śni?


małaMI25

Rekomendowane odpowiedzi

dzis

...torba foliowa na glowie...koszmar

...topiły mnie rózowe zające duracela :( kolejny koszmar...

...powiedziałam przepraszam mijając starszą panią z wózkiem...zrównałam sie z nią na wąskiej dróżce i ie byłam w stanie wyninąć..

stały schemat....nadludzki wysiłek i jestem wciąz rowno z nią...bosz...jak męcza takie sny o niemożności...

budzę sie... i mam niemożnośc prawdziwą :(

...złapał mnie kanar w autobusie (skad ja tam? :shock: ) i zapłaciłam 7 tys :!::!: mandatu za brak biletu

...reszty nie ograrne slowami, ale mi sie urywki obrazow jeszcze kolacza po mózgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stałam sobie przy oknie w bloku u babci, na drugim piętrze, a na dole powódź, zalewało powoli podwórko. Patrzyłam, jakie fajne się robią jeziorka, coraz większe i większe, bawiłam się obserwacją. Nagle przyszła wielka fala i mnie oblała, mimo szyby. Słona, zimna woda, brrrrr....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis mi sie sniło....eh...rozwaliłam koleżanki Tuarega....potem tramwaj wycieczkowy z maturzystami...kurfa....ja mam dosyc...mam ochotę spać...aaaa i na koniec jeszcze jakis sexowny strazak AMERYKAŃSKI ...jakis obłęd :(

a teraz czuje zapach jogurtu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja szefowa zajebista babka ( choć natrectwa mowia mi ze jestem homo) kupowalem u niej alkohol, gdzie moj ojciec alkoholik spal najebany, a kumpel z ktorym walimy rowno i chyba tez mamy problem alkoholowy juz spal najebany na burku.

 

2 dni temu snilo mi się że mam stosunek z kolezanką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój sen miał kilka odsłon .Śniła mi się Beata moja psycholog , była u mnie , jadła szproty w oleju .Śmiała się , gdy jej zalało olejem bluzkę . Potem , że na moim osiedlu u koleżanki mamy są oryginalne rękopisy z czasów Mieszka 1 , potem,.że 3 Rzesza i tak miała upaść .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis to juz byl jakis pieprzony koszmar...ob£ed do kwadratu w kilku odcinkach i co dziwne i rzadkkie u mnie z kontynuacja po przebudzeniu i wstaniu...czesc zapomnia£am,wieczorem napisze co zostanie bo mi na tel niewygodnie...

 

-- 30 lip 2011, 11:33 --

 

Dzis to juz byl jakis pieprzony koszmar...ob£ed do kwadratu w kilku odcinkach i co dziwne i rzadkkie u mnie z kontynuacja po przebudzeniu i wstaniu...czesc zapomnia£am,wieczorem napisze co zostanie bo mi na tel niewygodnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Randka z koleżanką, całusy i przytulasy. Uciekliśmy z imprezy do innego miasta chodząc po kałużach, ona płakała że nie chce zaczynać studia byśmy nie byli ze sobą rozłączeni. A potem jakaś wojna, i byłem w jakimś bunkrze.

 

Kurde natrectwa o homoseksualizmie a tu takie piekne sny :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to miałem sen, najpierw byłem przerażony tym,że lecę jako pasażer helikopterem . A zaś potem, było super . Byłem parą z Anną Ilczuk- ta co gra Emilkę w Pierwszej Miłości . :mrgreen:

 

-- 11 sie 2011, 09:08 --

 

O, znowu byłem razem z panią Ilczuk . Ciekawe .

 

-- 12 sie 2011, 10:46 --

 

Pod księgarnią spotkałem Martę Margulewicz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koszmar...w sprzedanym 7lat temu mieszkaniu mojej niezyjacej babci polowa£am na szczura...przegania£am go szczotka do ogrodka,na korytarz...nie byl agresywny,wyglàda£ raczej jakby sie do mnie garnà£...a ja by£am tym przerazona...nigdy nie skrzywdzi£am zadnego stworzenia, kocham wszystkie i nie brzydze sie zadnego! A tego szczurka zapedzi£am do torebki z marketu i t£uk£am nim o sciane az torba wyg£ada£a jak ze st£uczoczonym s£oikiem przecieru pomidorowego...obudzi£am sie przerazona,skad taki sadyzm w tym snie? Niemoznosc ucieczki przed zyczliwymi ludzmi, ale taka reakcja...smutno mi,jestem przygnebiona moim wnetrzem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem tego wytłumaczyć. Dzisiaj znów miałam piękny sen. O wiele piękniejszy niż moja beznadziejna rzeczywistość. Po każdym przebudzeniu próbowałam jeszcze zasnąć, chociaż na te pięć minut, aby jeszcze trochę pobyć w tamtym świecie. Może to i dobrze, że mogę się tak zresetować ale takie sny powodują, że jeszcze bardziej nienawidzę siebie w rzeczywistości i pogrążam się co raz bardziej. Dziś cały dzień znów będę wpół przytomna, analizując i przypominając sobie wszystko ze snu. A tymczasem obowiązki czekają... Nawet nie mam z kim pogadać, więc piszę tutaj. Przepraszam. Chciałabym zasnąć na zawsze. Co z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×