Skocz do zawartości
Nerwica.com

Anders Breivik czyli co dalej z Europą ......


Vian

Rekomendowane odpowiedzi

rober6666, A jaki można na to przedstawić argument?

 

Cechy budowy gatunku Homo sapiens

postawa ciała jest wyprostowana

dwunożny chód

bardzo silny rozwój mięśnia brzuchatego łydki

silny rozwój mięśni pośladkowych

słabszy rozwój mięśni karku

silny rozwój kresomózgowia

zdolność analizowania

zdolność przekazywania pojęć abstrakcyjnych

asymetria wielkości, kształtu, a także asymetria półkul mózgowych

bardzo silny rozwój mięśni mimicznych

rozwój mięśni napinających struny głosowe

używanie mowy artykułowanej

redukcja owłosienia ciała

część twarzowa czaszki jest spłaszczona

gruczoły piersiowe u kobiet widoczne całe życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat bylem w Mozambiku dwa razy i widzialem zupelnie cos innego...I to jest ten mocny argument??? Drogi lepsze niz u nas...Sklepy sa...Ludzie usmiechnieci,przyjazni...W Zimbabwe bylem sam bialy w knajpie dla czarnych, potem z czarnymi wyladowalem w slamsie i wlos mi z glowy nie spadl...A RPA...Wiekszej bzdury niz w linku robera nie czytalem...To jedyny kraj do ktorego chcialbym wyemigrowac...

Poza tym tytul watku nie jest chyba "Afryka"...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary to za trudne słowa dla adeptów porannych programów na tvp 1 i 2 hehehehe

To może ci wytłumaczyć skoro tak subtelnie dałeś do zrozumienia że jednak nie wiesz o co chodzi? :lol:

 

-- Pt lip 29, 2011 3:03 pm --

 

Zapomnieliście jeszcze o Azji i Ameryce południowej, wiecie voo doo, czary, zakładanie obręczy kobietom na szyje, tatuowanie małych dzieci, co tam jeszcze.....

Jak to dobrze, że my biali, cywilizowani europejczycy jesteśmy tacy zdrowi, porządni, yteligentni .... uffff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam Waszą dyskusję, nie wtrącając się. Mimo antypatii do osobnika piszącego nad carlosbueno, ostatnie co możecie zarzucić to brak kultury. W przeciwieństwie do niego, z waszej strony nie padł żaden rozsądny argument, a wypowiedzi ograniczają się do ''paskudnego rasisty''.

No ale na co argument?

Że woda jest mokra, a rasa czarna to też ludzie, tak jak rasa biała? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat bylem w Mozambiku dwa razy i widzialem zupelnie cos innego...I to jest ten mocny argument??? Drogi lepsze niz u nas...Sklepy sa...Ludzie usmiechnieci,przyjazni...W Zimbabwe bylem sam bialy w knajpie dla czarnych, potem z czarnymi wyladowalem w slamsie i wlos mi z glowy nie spadl...A RPA...Wiekszej bzdury niz w linku robera nie czytalem...To jedyny kraj do ktorego chcialbym wyemigrowac...

Poza tym tytul watku nie jest chyba "Afryka"...:-)

 

Tak-to jest dobry argument, oczywiście jeśli jesteś osoba godną zaufania w tym co piszesz.

Ale zważ na to, że nawet teraz można jechać do Egiptu, Tunezji itd, gdzie jest zapewne krajobraz po bitwie,lecz Bióra turystyczne na miejscu tak Co zorganizują pobyt ,że nawet nie "liźniesz" prawdziwych realiów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam Waszą dyskusję, nie wtrącając się. Mimo antypatii do osobnika piszącego nad carlosbueno, ostatnie co możecie zarzucić to brak kultury. W przeciwieństwie do niego, z waszej strony nie padł żaden rozsądny argument, a wypowiedzi ograniczają się do ''paskudnego rasisty''.

No ale na co argument?

Że woda jest mokra, a rasa czarna to też ludzie, tak jak rasa biała? :D

 

 

Anders Breivik też fizycznie i genotypowo nie odstaje od nas.....ale zapewne uważasz Go i inni Tobie podobni za zwierze....??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary to za trudne słowa dla adeptów porannych programów na tvp 1 i 2 hehehehe

To może ci wytłumaczyć skoro tak subtelnie dałeś do zrozumienia że jednak nie wiesz o co chodzi? :lol:

 

-- Pt lip 29, 2011 3:03 pm --

 

Zapomnieliście jeszcze o Azji i Ameryce południowej, wiecie voo doo, czary, zakładanie obręczy kobietom na szyje, tatuowanie małych dzieci, co tam jeszcze.....

Jak to dobrze, że my biali, cywilizowani europejczycy jesteśmy tacy zdrowi, porządni, yteligentni .... uffff

 

 

...no raczej, nie wycinamy kobietom łechtaczek i nie urządzamy polowań na albinosów czy też ludzi chorych na inne choroby..

I chyba nie powiesz mi ,że to są marginalne ,niszowe wydarzenia w Afryce.

Nawet ta durna , stronnicza i poprawna telewizja pokazuje takie rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rober6666, no nie, urządzamy sobie mordy masowe, mordujemy dzieci, starszych ludzi głodzimy, sprzedajemy kobiety, handlujemy niewolnikami .... ale gdziee tam, my są bez skazy .........

 

Nie nie,

To co Europa zrobiła u siebie 70 lat temu to rzecz straszna.

Ale nikt nie powie że to wina czarnych

tak samo rzezie u czarnych jakie mają miejsce teraz nie mająnic wspólnego z białymi....Ba -za białych mieli namiastkę prawa, medycyny i infrastruktury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że gdyby mieszkańcy Somalii itd.. byli biali, ale z tą samą mentalnością, położeniem geograficznym i historią, nic by to nie zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odurzające roślinki są akurat ok i chętnie przez białych przyjmowane. Ja uważam że daleki wschód jest najb. rozwinięty a nie biali, biali to rasa której w najbliższych kilkuset lat grozi zagłada bo zatraciliśmy instynkt samozachowawczy.

Ta starata instynktu polega własnie na asymilowaniu sie i spokrewnianiu oraz rozmnażaniu z odmiennymi rasowo i kulturowo nacjami

 

-- 29 lip 2011, 16:23 --

 

Chodzi o to, że gdyby mieszkańcy Somalii itd.. byli biali, ale z tą samą mentalnością, położeniem geograficznym i historią, nic by to nie zmieniło.

 

 

kwintesencja dyskusji.............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anders Breivik też fizycznie i genotypowo nie odstaje od nas.....ale zapewne uważasz Go i inni Tobie podobni za zwierze....??

W żadnym wypadku, zwierzęta się tak nie zachowują, tylko ludzie są zdolni do mordów w imię fanatyzmu. :)

 

...no raczej, nie wycinamy kobietom łechtaczek

No nie, my wbijaliśmy kobiety w żelazne pasy cnoty, w gorsety, a obecnie głodzimy je na śmierć epatując gdzie się da "ideałem urody" ważącym 45kg przy 170 cm wzrostu.

To o wiele bardziej cywilizowane. :]

 

nie urządzamy polowań na albinosów czy też ludzi chorych na inne choroby..

Chyba coś mi się wobec tego pomieszało, kiedy czytałam o mordowaniu "opętanych przez diabła", tępieniu każdej inności, od homoseksualistów po ludzi urodzonych z jakąś skazą (np. znamieniem) i o obozach typu Auschwitz - Birkenau... :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rober, co byś powiedział, gdybym ze znajomymi wpadła do Twojego domu, spuściła Ci łomot, zrobiła w nim bajzel, wyżarła wszystko, porozwalała, a potem stwierdziła "ooo, jaka pała z tego Robera, w takim syfie mieszka, nic nie ma, widać jakiś z niego biedny idiota!"?

 

Serio pytam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W W. Brytanii to zabrania się w szkole ustawiania choinek bo obraża uczucia religijne innych gł muzułmanów, w stołówkach nie podają wieprzowiny bo jest nieczysta, za to w okresie ramadanu nie można publicznie jeść przed zachodem słońca. Muzułmańskie dzieci nie chodzą na biologie a dziewczynki na basen i to się nazywa tolerancja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, święta w Polsce obchodzi się z nakazu państwa, dlatego np. w Boże Ciało albo Wszystkich Świętych są pozamykane sklepy. Wiadomo, że nikt do Ciebie z pałą nie przyjdzie i nie nakaże Ci uczestniczyć w procesji.

Wiem, że są osoby którym to okrutnie przeszkadza - mi nie :smile: to dodatkowe kilka dni w roku kiedy pracownicy marketów mają wolne - i dobrze bo często zapitalają na trzy zmiany, tak tak wiem - każdy sam sobie wybrał taki los jak ma - ale dla mnie to nie problem ogarnąć zakupy kilka dni wcześniej.

 

Czasem jak sobie analizuję to mam wrażenie, że biali jedyne co potrafili to napadać, grabić, niszczyć -daliśmy im drogi, szkoły, lekarstwa - a oni nie są nam wdzięczni ...... heh, bo niby za co?

Jak pięknie biali postępowali z rdzennymi mieszkańcami Ameryki? Australii? To nie są wieki temu, jak odbierano dzieci aborygenom i oddawano do "białych" domów dziecka żeby się "zasymilowały" z większością.....to trwało do tal 70 ...... to zaledwie 40 lat temu ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×