Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, z podnoszeniem mnie to miało mało wspólnego, z perspektywy czasu bardziej wygląda mi to na wrestling albo inną sztukę miażdżenia przeciwnika :mrgreen: bo mam posiniaczone żebra, plecy że o nogach i rękach nie wspomnę :twisted::P chyba pójdę na obdukcję :mrgreen:

 

bergamotka76, noooo w krzakach było fajnie... bardzo się do siebie zbliżyliśmy... pełna integracja :mrgreen: zdrowym psychicznie ludziom wokół nas też się podobało :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Kefas nie chce żeby publikować jego facjatę

A ja... wolałabym żeby pewne fotki nie ujrzały światła dziennego bo po tym jak zobaczyłam co Kefas mi przysłał na maila to zamarłam... to chyba jakiś fotomontaż :shock: ja nic takiego nie pamiętam :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie publikować wszystko co chcecie i tak już dałem niektóre foty na Inso, więc już mi to nie robi ;)

 

Ale ogólnie było spoko, szczególnie grill u mnie i potem after w Sopocie (no może tam trochę nie wyszło pod koniec :P ), więcej takich spotkań.

 

Lady_B, to nie fotomontaż tylko miksy pewnych substancji, które nie są dobre dla zdrowia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, czym się mamy pochwalić?? :mrgreen:

Mad później obrobi lekko parę fot i wstawi bo ja nie mogę... nie mam odpowiedniego programu...

ale wstawiamy tylko te które nadają się do publikacji --> grzeczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×