Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Monika1974, tez doopsko wozę...wiesz ile ja ostatnio przytyłam...ja mam kontrowany efekt jojo...po prostu mowię sobie...b=no to teraz mała podjemy...i tyję...a potem mówię...stop gruba swinio i sie morduję...doś mam tego...ale tez mam pzrymus wyglądu :( rozumiem cie...mimo ze z ludzmi malutko jestem.. :(

 

 

carlosbueno, nie ma problemu...zapuść sobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pier...ę to wszystko.

A dlaczego? :shock:

Monika1974, tez doopsko wozę...wiesz ile ja ostatnio przytyłam...ja mam kontrowany efekt jojo...po prostu mowię sobie...b=no to teraz mała podjemy...i tyję...a potem mówię...stop gruba swinio i sie morduję...doś mam tego...ale tez mam pzrymus wyglądu :( rozumiem cie...mimo ze z ludzmi malutko jestem.....

I tak jesteś piękna!

Mi tam podobają się okrąglutkie doopy

 

Nigdy wieszakiem nie byłam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wojnę przegrałem w momencie, w którym się zaczęła. Walczę z wrogiem, który czasem ustępuje mi pola tylko po to żeby kolejny kop, który mi sprzeda był bardziej bolesny. Do ch..a z taką egzystencją. :evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, NIe, nie zaskoczona.

Chodziło mi o to,że każdy z nas ma wybór. Rozumiesz? I możliwość zmiany nawet wtedy, kiedy nie ma horyzontów przed sobą. Ale to złudne. Bo znów stajemy przed wyborem. Ciagłe wybory. Ciągłe decyzje.

Wolimy pozostać przy starym bo to daje pseud-gwarancję jakiegoś tam poczucia bezpieczeństwa. A nowe, nieznane utożsamiamy z lękiem. Ale czy jednak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, nie to nie tak...nie chcciałabym byc głupia...nieczuła...pusta...prosta...bezmyslna...nawet jesli moje życie byloby łatwiejsze niz teraz i byłabym zdrowa...

 

tak...nawet brak decyzji stanowi decyzję...zgadzam sie z tobą... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, dlatego to wszystko takie niezrozumiałe. Nakarmione złymi doświadczeniami i nieuzbrojone w umiejętność walki z trudnościami borykamy się teraz rozkminiając i babrając się.

Wierzę,ze można to jeszcze wszystko poukladać, posortować,żeby wilk był syty i owca cała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×