Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

dune, Niestety, żeby trzymać prawidłową wagę, trzeba zmienić całkowicie dietę i trzymać się jej. Wiadomo,że wraz z wiekiem przemiana materii jest ociężała.

Efekt jojo nie istnieje. To,że ktoś znów przytył to skutek nieprawidłowej diety. Smutne, ale prawdziwe.

Dla mnie istnieje tylko słodki i ostry smak.

NIe jem słodyczy , oczywiście tych, które jadałam już prawie drugi miesiąc.

W wiekszości były to snickersy, dobrej marki cukierki czekoladowe i czekolada z laskowymi orzechami z Wedla i Milki.W porywach wypieki mamuni, która jest mistrzynią w tej branży.

 

-- 28 lip 2011, 00:04 --

 

dominika92, Moja siostra wystraszona jak diabli, ale dotrwała. Ja oglądałam z zapartym tchem. Czasem lubię się bać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, z jakim wiekiem...no co ty opowiadasz... ;)

mnie gubi slone...frytki z majonezem..pizaa...sery...słodycze moga dla mnie nie istniec...slodka jestem sama w sobie ;)

jakby mi ktos obiecał ze wystarczy nie tknąć słodyczy i nie przytyję...poszlabym na to...

ale to prawda...pewnych rzeczy nie powinno sie jeść raz na calke zycie a nie na diete :(

ale jak...skoro to takie...pyszne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też czasem lubię się bać :) dawno już żadnego horroru nie oglądałam i nie miażdżyłam Piotrkowi ręki przy tym :mrgreen:

 

mi też niestety zawsze kilogramy wracają...a zawsze sobie obiecuję że tym razem do tego nie dopuszczę...ale przyjdzie kolejna zima i pewnie znowu to samo będzie. no cóż..wiecznie na diecie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, No...........kochana, też nam ten ból , niestety.

Ja jeszcze lubię pieczywo: świeży chlebek, prawie do wszystkiego; do bigosu, fasoli po bretońsku, do mięsa kiedy nie ma ziemniaków.

Odstawiłam chlebek, zastapiłam wasą, wzięłam przykład z Wiolci, ziemniaki też odstawiłam.

Ale tęsknię za tym wszystkim........................................... :hide::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, a w doope z takim życiem....taka szcześliwa jesteś? Ze jeszzce tej przyjemnosci sobie odmawaic...w imię czego ...dla kogo...do doopy :( ja mięsa wogóle moge nie jesc...jestem bezmięsna prawie...ja juz mam dość...ale jak ja zaczynam jesc to...szok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, Ale ja chcę ładnie wyglądać. Qrde, mam codziennie kontakty z ludźmi, z dziećmi. Na zgrabnym wszystie ubrania ładnie leżą. No i ja czuję się jakoś tak, komfortowo gdy się sobie podobam.

Przywaliłam od zeszłego roku 8 kg :-| , to efekt pizzy, pieczywa, slodyczy, ciast, frytek, placków ziemniaczanych, klusek z mięsem etc. Nie chce mi się dalej wymieniać...........

Zakupiłam nawet łyżworolki,....ale teraz pogody nie ma odpowiedniej....................

Doopsko wszędzie wożę samochodem. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×