Skocz do zawartości
Nerwica.com

Amy Winehouse nie żyje


naturalbeat

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszło szydło z worka.

N to zwykły/a prowokator, cwana osoba , ktora chce się zabawić naszym kosztem ............

N napisało "wasze choroby"

 

na usta pcha sie cytat z "Psów 2 " - "nie rozmawiamy z............ "

Nie jestem prowokatorką i nie zabawiam się niczyim kosztem. Ty za to okazałeś się strasznie prymitywna osobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, muszę Cię niestety rozczarować. ;) Dawniej byłam Nataschą. Odwiedziłam forum po rocznej przerwie i przykro mi, ze nastąpiło to w taki niesympatyczny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło szydło z worka.

N to zwykły/a prowokator, cwana osoba , ktora chce się zabawić naszym kosztem ............

N napisało "wasze choroby"

 

na usta pcha sie cytat z "Psów 2 " - "nie rozmawiamy z............ "

Nie jestem prowokatorką i nie zabawiam się niczyim kosztem. Ty za to okazałeś się strasznie prymitywna osobą.

 

NASZE choroby powodują że mylnie , przez takich jak Ty niewtajemniczonych dyletantów jesteśmy postrzegani jako prymitywy. Zaręczam Cię jednak, że mimo moich kłopotów umysłowych intelektualnie znacząco ode mnie odstajesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co niby ma do tego border ? W borderline nadużywanie jest cecha a nie uzależnienie, tak na marginesie.

 

Ciekawi mnie bardzo, że ludzie rozkminiaja śmierć Amy , od kilku dni cały internet jest w tym "Amy-Szicie" , bo była znana ? a Co z innymi uzależnionymi ? Co z innymi narkomanami ? Może porozwodzimy sie nad ich żywotem ? Czy jej śmierć jest bardziej tragiczna i warta uwagi niż śmierć z przedawkowania innego szarego ćpuna ? Czy bardziej tragiczna niż śmierć prawie setki osób w Norwegii ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to mieć wysokie mniemanie o sobie , gratuluję :uklon:

 

 

Porównanie siły argumentów pozwala mi mieć właśnie takie , a nie inne zdanie o sobie....

Najlepszy był post stwierdzający że "jesteś mądrą osobą".

Oczywiście w pełni się z tym faktem zgadzam,ale moja aprobata wynika z wielu Twoich światłych i przemyślanych wypowiedzi , natomiast w tym przypadku twoja "mądrość" została doceniona tylko z powodu popierania osoby zainteresowanej.

 

Wiola

Piętnujesz moje mniemanie a pochwalasz nazywanie mnie prymitywem?

Gratuluję tendencyjnej tolerancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jej śmierć jest bardziej tragiczna i warta uwagi niż śmierć z przedawkowania innego szarego ćpuna ?

No właśnie też się nad tym zastanawiałam, i myślę że to kwestia tego co ONA NAM Z SIEBIE DAŁA - i to sprawia że jej brak jest inny niż brak tych innych osób. Kiedy słuchasz muzyki, czasem czujesz że cię przenika do szpiku kości - i dlatego o artystach pamietamy bardziej niż o pozostałych ludziach. Bo oni nam coś dali cennego.

Ja w zaduszki zaglądam na grób np. Tuwima, który jest moim miszczem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne ile z siebie dała-ważne ile w siebie wzięła,hehehehe

Co dała? Przykład kolejnemu poKoleniu , że aby sobie radzić, aby być na topie,zarobionym, na piedestale i sławnym po zejściu, to trzeba ćpać chlać i prostytuować się do bólu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NASZE choroby powodują że mylnie , przez takich jak Ty niewtajemniczonych dyletantów jesteśmy postrzegani jako prymitywy. Zaręczam Cię jednak, że mimo moich kłopotów umysłowych intelektualnie znacząco ode mnie odstajesz...

 

Zdążyłam zauważyć...

Ja np. potrafię czytać ze zrozumieniem i nie nadinterpretuję niczyich wypowiedzi.

 

-- 28 lip 2011, 13:46 -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez jest sprawa zupelnie oczywista, ze wiele, bardzo wiele osob popada w uzaleznienia od alkoholu albo narkotykow spowodu zaburzen psychicznych, najczesciej szeroko rozumianej depresji.

 

Glownie jest to spowodowane niewiedza co sie z nimi dzieje, strachem przed pojsciem do psychiatry (strach przed etykieta spoleczna, lęk przed byciem uznanym za "wariata". Powszechny poglad o nieskutecznosci leczenia psychiatrycznego tez tutaj swoje dziala) oraz realnie niska skutecznoscia leczenia psychiatrycznego - zaledwie 60-70 % osob chorych na depresje moze liczyc na pelne wyleczenie. A i tak nikt tak naprawde nie zdefiniowal pojecia pelnego wyleczenia z depresji, gdyz mozna miec np wycofanie objawow przez np miesiac, dwa a pozniej nasilenie itp.

 

Ja musze sie przyznac, ze nigdy w zyciu nawet nie palilem maryhy i wcale mnie nie ciagnie do uzywek, ale jestem w stanie zrozumiec to, ze ktos sie upija albo upala zeby przetrwac lęki, derealizacje itp itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rober6666,

Po pierwsze nikogo nie popierałam. Po prostu mam podobne poglądy i zdanie jak N... .

Nie popieram nazywania Cię prymitywem, ale to z Twoich postów zieje nienawiść i wyższość w tej dyskusji. Nie mogę pojąć ,że tak łatwo przychodzi Ci ocenienie innych, wrzucanie im od od idiotów , ćpunów, półgłówków itd.

Pamiętasz jak urażony byłeś kiedy ludzie ocenili Twoje zachowanie. Dlaczego jesteś tak niewyrozumiały i zapalczywy w stosunku do innych, przy tym łatwo rozgrzeszając siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nazywanie rzeczy po imieniu jest uznawane za brak tolerancji??

Dlaczego należy być "poprawnym politycznie" i w swoich opiniach podobnym do całej rzeszy tolerancyjnych lewaków?

Skoro masy mają rację to jedzmy gó.wno-miliardy much nie moga się mylić w swej ilości

Dzięki takiej lewackiej i "poprawnej" postawie mas homoseksualiści za chwilę będą adoptować dzieci, w Holandii nawet ostatnio domagali się obniżenia wieku do 14 lat jako wieku granicznego poniżej którego zaczyna się dopiero pedofilia...

I co, w imię tolerancji i poprawności mam się solidaryzować w tym momencie z homoseksualistami i pedofilami?? Żeby nikt, broń Boże nie zarzucił mi nietolerancji?

Ludzie co się z Wami dzieje?

Przez takich jak Wy, przymykających oko ze względu na autocenzure mój kolega w Irlandii na biurku na Święta nie mógł postawić sobie choinki!!!!!!!!!! Bo Muzułmanie i Hindusi będąc niejako nacjami napływowymi podnieśli raban !!!

Kiedys za taki klimat na kopach wylecieli by do swego poprzedniego raju.....

Ale poprawnośc i tolerancja musi być.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rober6666, Dlaczego uważasz ,że to Twoje poglądy są słuszne ? Bo są Twoje, a Ty jesteś nieomylny?

Akurat nie ma nic przeciwko adopcji dzieci przez pary homoseksualne i nie dlatego ,że tak jest poprawnie czy ktoś ma takie poglądy. Tylko dlatego ,że nie widzę w tym nic złego i takie mam przekonania i poglądy. Guzik mnie interesuje czy należę z nimi do większości czy do mniejszości. Natomiast jeśli z czyimiś się nie zgadzam , nie jest to powód do nienawiści i ziania ogniem., oraz używania najgorszych epitetów wobec przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×