Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie zamośc praktycznie jest na drugim końcu polski!! nie lubie gór ale może jednak w góry warto? albo krk lub wrocław? coś kołotego?

 

Jeśli chodzi o Kraków, to jestem w stanie wszystko załatwić. A może Szczawnica? Mszana Dolna? Ochotnica Górna? Krynica Zdrój?

 

Z gór polecam Beskid Żywiecki, a dokładnie Korbielów, jest tam przejście na Słowację. Tylko dla niektórych może być to daleko. Znam tam każdą dróżkę, więc mogłabym robić za przewodnika :P

 

Lepiej jak będziemy wrzucać konkretne propozycje, bo same miejsca łatwo wymieniać

 

Jestem za Krakowem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robanix, nieważne dokąd - ważne z kim

:great:

 

Zgadza się, ale gdy brak kasy, to sprawa nie jest już taka prosta... Szczawnica jest po prostu jedynym miejscem w Polsce, gdzie pojechałbym nawet nie mając kasy :D ... Co do innych miejsc, to będę decydował w ostatniej chwili, czy mnie na to stać... A swoją drogą, to w drodze powrotnej ze zlotu, Heartbreaker wspominał coś o możliwości wynajęcia tanich domków nad Zegrzem :P ?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Szczawnicy wszystko obdzwoniłam i nie ma wolnych terminów. Znalazłam dom na 11-osób w Sromowcach Wyżnych za 30zł/za osobę, utargowane z 35zł. Mielibyśmy cały dom bez właścicieli na głowie

 

Do dyspozycji gości oferujemy trzy pokoje - każdy pokój ma własną łazienkę.

Posiadamy 2 aneksy kuchenne wyposażone w sprzęt kuchenny.

 

Pokój nr 1 nosi nazwę "Mieszkanie M1" - ponieważ składa się z trzech pomieszczeń: łazienki, kuchni i pokoju.

 

Pokój nr 2 "Romantyczny" - znajduje się na 2 piętrze - z dużym ratanowym łożem jest wykończony w drewnie, na podłodze położone są panele a w oknie żaluzje. Ma drewnianą szafę, komodę, stół i sofę do wypoczynku.

 

Pokój nr 3 to pokój "Rodzinny". Są to 2 pokoje, które również znajdują się na 2 piętrze, przedzielone drzwiami przesuwnymi z wyjściem na balkon. Posiada łóżko drewniane i łóżka rozkładane, szafy półeczki, fotel wypoczynkowy, stół krzesła. Na podłodze panele, w oknach żaluzje.

 

 

Co Wy na to? Trzeba się szybko decydować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×