Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

czarna roza, ja muszę prowadzić walki psychologiczne z moja byłą przyjaciółką hehe której przestało sie podobać że radzę sobie w pracy i jak tylko może to mi dopier..... i wykorzystuje ,że tak dużo o mnie wie ...podkopywanie pewności siebie przed szefostwem itd miodzio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pracy nikt o mnie nic nie wie, udaje szczęśliwa, o blizny nikt nie pyta choć widzę że patrzą ale nie pytają, czasem ciężko wytrzymać te 8 godzin. W sumie to u mnie w domu twierdzą że nie jestem chora, że mi nic nie jest, jak się potne to że mi odpierdala, jak mówiłam że nie chce żyć to mówili że nie znam wartości życia że jestem głupia. Tak więc twierdzą że udaje, wymyślam i wogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, powinnaś nad tym popracować. To już dużo, że masz świadomość jak to działa.

 

-- 24 lip 2011, 20:04 --

 

Dariusz_wawa, :mrgreen: jestem dopiero na początku drogi do znalezienia :P:oops:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz_wawa, nie musiałes tego dopisywać, kazdy to tak potraktował ;)

 

Michuj, nie ma mozliwości...jesli powiesz cos niemiłego to sie rozpadam, jesli cos milego -wiem ze tylko po to zeby mi oczy zamydlic, jesli zmilczysz...to tylko po to zeby mnie nie zabic zlym słowem...wiem jak dziala...ale TO ma nade mną władzę absolutna.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×