Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie znowu też powróciły te myśli :/ na dzień przed śmiercią Amy Winehouse - a teraz jak ona nie żyje to już w ogóle mam pewność, że powinnam w tym roku to zrobić. znajomy mi powiedział "ale ty nic nie osiągnęłaś, a ona tak" po prostu mam wrażenie jakby mój czas się kończył i powinnam wreszcie zrobić to, na co nie miałam odwagi od tylu lat.

 

dużo gorszych rzeczy... dla każdego co innego jest gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nevada, ile masz lat?

 

-- 25 lip 2011, 17:11 --

 

Gorszych? Byłam gwałcona, wyglądam jak małpa owlosiona, nie mogę mieć dzieci, nie mam okresu, co jest gorszego dla kobiety?

Jezu, nie chcę sobie nawet wyobrażać co czujesz. Prawdopodobnie nigdy nie będę mogła mieć dzieci i męża, ale jakbym miała do tego być zgwałcona i cierpieć na hirsutyzm... Nie wiem ile masz lat, ale ja dopiero zaczynam studia. Jak sobie pomyślę, że nigdy nie będę mogła mieć rodziny, że do końca życia będę sama, to myśli o unicestwieniu nasuwają się same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest??

 

Cześć jestem nowy na tym forum. Mam coś w sobie i męczy mnie od 1,5 roku, nie mogę swobodnie żyć i codziennie prześladuje mnie stres, brak koncentracji, i czasami nie chęć do życia. Może wydawać się to chore ale nie mogę normalnie myśleć. Kieruję się instynktem nie myślę wewnętrznie tylko zewnętrznie. Moim marzeniem jest zostać aktorem a przy tym jest ważna koncentracja, brak stresu i pewność siebie i w tym problem. Czuję wewnętrznie że mam talent że potrafił bym wejść na scenę, i perfekcyjnie zagrać czuję to. Kiedyś chodziłem na kółko teatralne z początku było fantastycznie miałem pewność taką sobie ale dawałem sobie radę nawet sam nauczyciel powiedział że jest super no i pewnego dnia podczas próby grania scenek nie wiedziałem co robić brakowało mi słów, straciłem koncentrację i nawet pewność siebie. I od tamtego czasu jest coraz gorzej nie potrafię rozmawiać z ludźmi. Tracę kolegów i znajomości ale najgorsze jest to że nie wiem dlaczego tak jest .Przyznam się że miałem myśli zabójstwa bo to męczy z dnia na dzień i jest co raz gorzej. Proszę pomóżcie mi.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz takie myśli,skądś się wzieły dobrze abyś porozmawiał o tym z kimś kompetentnym psychologiem np.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się żyć. Taki stan utrzymuje się już od dawna. Dwa lata temu próbowałem z tego wyjść przez pomoc psychiatry, jednak ona opierała się tylko na lekach, do tego w bardzo mocnych dawkach. Po 1,5 roku leczenia rzuciłem leki bo nie było żadnych rezulatatów, a od brania leków kilka razy straciłem przytomność :shock: . Od dzieciństwa miałem kłopoty nerwowe i wiem że nie byłoby tak źle gdyby nie kłopoty w życiu. Nie mam znajomych, a mam wielu wrogów. Ostatnia dziewczyna okazała się pustą materialistką. Obecnie korzystam z pomocy psychoterapeuty, jednak cały czas nie chce mi się żyć. Chwilami jeszcze coś działam, jednak coraz częściej czuję się senny, bez sił to chyba wszystko przez nerwy. Nie wiem co już mam ze sobą zrobić. Martwię się, że coś sobie zrobię. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIECIE CO 4 KWIETNIA 2011 ROKU PRÓBOWALEM POPEŁNIC SAMOBÓJSTWO ROZPUŚCIŁEM DUŻĄ ILOSC LEKÓW PSYCHOTROPOWYCH W GORACEJ WODZIE I WYPIŁEM TĘ MIKSTURĘ BYŁO MI ZAJEBISCIE JAK MNIE NIE BYŁO CHCIALBYM TO ZROBIC JESZCZE RAZ ALE JUZ NA DOBRE I SKONCZYŁY BY SIE WSZYSTKIE MOJE MĘKI SZKODA MI TYLKO MAMY MAM POMYSŁ ZEBY JA PROSIC O SMIERC ALBO SIE POGODZI Z TYM ZE MNIE NIE MA ALBO MOZE TO ZROBIC ZE MNA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samobójca myśli tylko o sobie. O swoim cierpieniu. Chciałbyś popełnić samobójstwo z matka? Umiałbys patrzeć jak umiera? A co jeśli jej by się udało a tobie nie? Nie na każdego wszystko działa tak samo. Umiałbys żyć z tym że sam przyczyniłes się do samobójstwa swojej mamy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BRAKUJE MI JUZ POMYSŁÓW I SIŁ W POSZUKIWANIU ZDROWIA JA kur... CHCIŁBYM ZYĆ ALE TAK JAK KIEDYŚ TAK JAK DAWNIEJ BOZE JAK SOBIE POMYSLE JAK SIE CZULEM ROK TEMU PRZECIEZ TO BYŁO DOPIERO NA WYCIAGNIECIE REKI BOZE NIE UMIEM ZYC A TAK STRASZNIE CHCIAŁBYM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ja bym dała żeby czuć się tak jak czułam się w wieku 5 lat... Ale mnie i tak już nic na tym świecie nie czeka. Gdyby była taka możliwość to wzięłabym każdego problemy, choroby na siebie bo przecież i tak kiedyś się poddam a tak przynajmniej nikt inny by nie cierpiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZARNA RÓZO CHCIACLBYM TOBIE NAPISAC ZE ZAWSZE JEST NADZIEJA DOPÓKI BIJE SERCE, ZE NA KONCU JEST SWIATEŁKO, ZE CZŁOWIEK DUZO MOZE, NADZIEJA UMIERA ZAWSZE OSTATNIA SZKODA TYLKO ZE SAM W TO NIE WIERZE BARDZIEJ CHODZA MI PO GŁOWIE SŁOWA MOJEJ TERAPEUTKI " NIE MA CZEGOS TAKIEGO JAK SPRAWIEDLIWOŚĆ NA TYM SWIECIE" PO 4 MIESIACACH ZMARŁA NA RAKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak by tak po prostu choć raz wziąć się w garść i skończyć z sobą, czyż to nie lepsze niż ciągłe użalanie się nad sobą (...)

pomyślałeś zanim to napisałeś? Wiesz ile osób w tej chwili ma myśli samobójcze i czyta to co napisałeś? Chciałbyś żeby tak w tym momencie każdy wziął się w garść? Tego właśnie chcesz? Jeśli tak to mogę być pierwsza osoba która wzięła twoja radę do siebie i wzięła się w garść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA BIRD DOBRY TEKST TYLKO JAKOS TAK TRUDNO SIE ZEBRAĆ JA CZEKAM SKORO TEN SWIAT JEST DLA MNIE TAKI NIESPRAWIEDLIWY TO MOZE PRZYDARZY MI SIE JAKIS NIESZCZESLIWY WYPADEK, JAKAS SMIERTELNA CHOROBA, PRZYNAJMNIEJ MOGŁBYM ODDAC SWOJE ORGANY POTRZEBUJĄCYM WIECIE WYDAJE MI SIE ZE TEN KTO CHCE SIE ZABIC TO TO ROBI A MY ROZPACZLIWIE POSZUKUJEMY CHOCBY SEKUND NORMALNOSCI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to parę problemów rozwiązanych, ja jednak to przemyśle, może nie ma co się tak spieszyć

 

 

chyba jedynie tą normalność można znaleźć w chemicznych zmianach w mózgu, inaczej chyba się nie da, jak nie na prochach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×