Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Primavera, mi nigdy nie było lepiej zaraz po przyjściu do domu. Nie raz jak gdzieś poczułem się gorzej to po powrocie jeszcze z 20 minut musiałem trochę potrzaskać drzwiami , schłodzić się zimną wodą no i oczywiście pochodzić z okna do okna.

 

Widzisz, a mi się zawsze poprawiało już jak byłam w drodze powrotnej nawet, a po przyjściu do domu to już na bank zawsze było dobrze. Dlatego tak jestem zdenerwowana tym co się wczoraj stało, już było późno jak przyszłam więc się umyłam przebrałam w piżamę, usiadłam w łóżku z laptopem a tu nadal i nadal jest mi slabo. Okropność, od rana mam ciężką głowę z nerwów bo ciągle o tym myśle, jestem zdenerwowana i zestresowana tym zdarzeniem cały czas. Chce mi się płakać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień nawet udany. mimo że pokłóciłam się z chłopakiem, ale na przeproszenie kupił babeczki i właśnie pieczemy, jeszcze będziemy ozdabiać :mrgreen: a potem jeść i będę gruba :evil:

potem idziemy na spacer z psem, a ja później na rolki..trza by to spalić cholerstwo..przez następne 3 dni ograniczam jedzenie do minimum..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezuuuu... zadzwoniła koleżanka żeby się umówić w kilka osób do knajpy na środę. W dupie to mam, po tym co wczoraj mi sie stało to ja nie wiem czy ja jeszcze dam raze z chaty wyjść.. a tak sie mnie wiecznie wszyscy czepiają jak się chce wymigać od takich wyjść, że już nie wiem jak to załatwie żeby nie iść. Boje sie no !! Już sie dobrze czułam jakiś czas a wczoraj znów BUM !! Kurnaaaaaaa :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cały dzień zmarnowałam, jestem do niczego.

 

Korbusia, ja caly dzień przepłakałam. Nie jesteś do niczego, nie będę się już powtarzać hehe :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×