Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

bretta, sex grupowy pewnie :P

Na pierwszy raz z kobietą doradzam jednak coś prostszego. ;-)

 

czemu??

Ja bylam z kilkoma kobietami i zawsze w trojkaciku KKM lub parka na parke, nigdy nie bylam solo z kobietą i wydaje mi sie, ze prosciej jest gdy jest facet heheh jesli dziewczyny sa bi to polecam zdecydowanie trojkacik chyba, ze typowe less wtedy wiadomo :P

 

Dlatego, że w łóżku wtedy jest większe zamieszanie a przy takich eksperymentach warto w ogóle na dzień dobry zorientować, CZY nam to jednak odpowiada, i CO dokładnie nam odpowiada. A jak już poznamy trochę nasze potrzeby to jasne.

 

Amon Rah

Uproszenia proszę, wydawało mi się, że skoro tematy o seksie są porozrzucane po całym forum, większość ludzi jest dorosła, a tu można rozmawiać o np. Amy Winehouse, która też nie ma nic wspólnego z tematyką forum, to seks jest równie dobrym tematem jak każdy inny.

 

Już się przenoszę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arla, to delikatne pieszczoszki? :oops:

 

-- 23 lip 2011, 21:26 --

 

Vian, znalazłaś dobre miejsce :D

 

-- 23 lip 2011, 21:27 --

 

I mam nadzieje, że również odpowiednich ludzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, która z wypowiedzi była niezgodna z oficjalną politpoprawnością forum, że uznał za stosowne nakazywać mi zmieniac temat, może udajemy, że sadystów i masochistów nie ma, a perwersja nie istnieje. Szkoda, bo to ciekawy temat, z reguły bardzo błędnie postrzegany przez postronnych, którzy się w temacie nie orientują.

 

W każdym razie wolę odejść sama od razu niż zostać zbanowana za tydzień czy dwa, bo napiszę magiczne słowo "seks" albo coś takiego... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. Nie bede juz o tym pisac. :lol:

 

Ale jest to forum psychologiczne... a mnie naprawde ciekawia psychologiczne podstawy takich zachowan... jakie osoby zostaja sadystami, jakie masochistami itp. no, ale ok. Nie bede rozstrzasac juz tego tematu. Gadajmy o lekach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon Rah, a szkoda, bo na uczelniach, w gabinetach terapeutycznych, w szpitalach są takie rozmowy i nie robi się z tego żadnego halo, bo perwersje seksualne i seksualność w ogóle to temat równie ważki co psychika i ściśle z nią korelujący.

 

O duszeniu nie było chyba mowy, to Twoja fantazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×