Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Neu(e)rotyk, oj no dobra. Ale powiem tak... Ja francuzów też nie lubię... Ale lubię ich kraj, Paryż szczególnie, niektóre dzielnice, uliczki, miejsca... Ludzie by mogli zniknąć;)...

a dune już zdążyła się av pozbyć nowego..

lost7, ;)

 

 

też chyba zaraz się położę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bretta, no widzisz. Neuroś Cię naprostuje lepiej niż armia zboczonych psychologów! :D

 

-- 23 lip 2011, 02:11 --

 

halenore, nie śpij. Mamy do omówienia ważną sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jestem chyba jedyna kobieta, ktorej sie Paryz nie podoba. Syf, smrod, bieda i szaruga. No chyba, ze ktos tylko wieze i muzem zobaczy. Ale polecam przejsc sie prawdziwym Paryzem, tam gdzie mieszkaja przecietni ludzie. Chociaz noca bym odradzala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, wszyscy będziemy omawiać - Ty, Helcia, Brecia, Miruś i kto tam jeszcze jest. Chociaż oczywiście ja (jako szara eminencja) będę nadawał ton. Propozycja jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tocze ze swoja somatyzacja nierowna walke. wiedziala, ze juz tylko net mi zostal, ktory mnie jeszcze jakos trzyma bo z ludzmi mozna pogadac i zabic czas, to mi wziela i rece rozwalila, dlonie, palce, nadgarstki, tak, zebym niemogla na klawiaturze pisac....Eh..tak wiec spadam spac i zycze wam milych pogawedek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neu(e)rotyk, a jaki temat? bo nie wiem czy się kłaść czy czekać:P

A ja zdania nie zmieniłam przez Ciebie, zawsze takie miałam^^ chociaż, żabie udka, sery, wina, bagietki... ;)

 

lost7, też nie lubię całego, ale niektóre miejsca są magiczne, tylko trzeba je znaleźć. I nie mówię o niczym co jest nagłośnione tylko właśnie o bocznych uliczkach i mniej uczęszczanych drogach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lost7, to się nie poddawaj i pisz, baby, pisz! Na przekór tej naszej Nemezis!

 

-- 23 lip 2011, 02:22 --

 

halenore, mam mistrzowski plan uczczenia 1000 storny... Zaiste godny jest takich za.......ch person jak my.

 

-- 23 lip 2011, 02:23 --

 

chociaż, żabie udka, sery, wina, bagietki... ;)

Mydlenie oczu ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×