Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie boje sie ze mi NIE odpisza bo juz pisalam wiele postow w roznych tematach i nikt mi nie odpisywal :/ dlatego wiem ze pisze tu nie do tematu moze ale przynajmniej wiem ze ktos mi odpisze... poza tym stwierdzili mi nerwice depresyjno lekowa nie wiem jakim cudem dlatego pytam o ten lek xentor bo on jest na depresjaa ja jestem ogolnie wesola osoba wiec nie wiem skad wziela sie ta diagnoza... chyba tylko z tego ze mam niechec do roznych czynnosci ale czy to oznacza juz depresje?:/ nie wiem co o tym mysl3c...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten xetanor jakby obniza moj nastroj :<

 

-- 22 lip 2011, 09:29 --

 

mad_scientist, tak powinno byc? Ty sie chyba troche na tym znasz a ja nie wiem w sumie pierwszy raz dopiero dzisiaj to zazylam ale chyba lepiej bylo na samym afrobamie

 

-- 22 lip 2011, 09:35 --

 

Ach i jeszcze czy powinno sie chciec spac po tym leku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JaJa nielubie byc senna niech to sobie idzie :< w ogole mozliwe jest zeby wpasc z nerwicy jeszcze w depresje? Bo od kilku dni mi sie po prostu nic nie cchce nawet myc, ubierac... najlepiej to bym lezala w lozku od rana tak jak teraz i miala wszystko w dupie ;/ nie wiem co sie dzieje przeciez jestem ogolnie wesola osoba :( ech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×