Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Margolka Mam pomysł: Ty posprzątasz u mnie , a ja u Ciebie. U kogoś chyba by mi lepiej poszło :mrgreen:

 

Michuj, A druga? :mrgreen:

 

bigfish, Dzięki :twisted:

 

Dune Ja też unikam, ale czasem się nie da:( Jak pisałam wczoraj, zawsze mam nadzieję ,że cos gościom wypadnie i nie dojadą :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, nie chciałabyś u mnie sprzatać to wiem w 100%, odechciałoby Ci sie na wieki :mrgreen: Ale ja u Ciebie czemu nie, fajnie by było sprzątać w normalnym domu .

 

dune, jesteś niezaprzeczalnie osobowością tego forum, czy płaczesz czy sie śmiejesz to i tak wszyscy Cię bardzo lubią :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem w co mam ręce włożyć. Jutro o 15:00 odbieram Minię z Centralnego i zabieram do siebie na obiad, kolację i... śniadanie. A ja jeszcze się nie rozpakowałem po Zlocie. Nie wiem jak ja dam radę ze wszystkim. Jak wejdzie i zemdleje to sobie nie poradzę, bo to duża dziołcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, Margolka ma rację w 100 %:*

 

Margolka Mój dom normalny? To najlepszy dowcip jaki ostatnio słyszałam :mrgreen: Założę się ,że to Ty byś uciekła widząc mój:)

 

Sabaidee, Nie przemęczaj się , przed wejściem załóż jej opaskę na oczy, a zdejmij jak będzie wychodziła :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×