Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica zmienia się w stany depresyjne?


elwe07

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilkunastu dni siedzę w domu i odechciało mi się wszystkiego.Robię wszystko mechanicznie.Wstaje,sprzątam,jem,siedzę przy komputerze.Czuję się jakby już nic dobrego miało mnie w życiu spotkać.Mam znowu jakieś lęki,natręctwa,ale śpię zaskakująco dobrze.Nie mam pracy,znajomi mają własne życie...nie wiem co mam ze sobą zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elwe07, Nerwica czyli zaburzenie lękowe współistnieje z depresyjnym. Dlatego mówi się o tzw. zaburzeniach lękowo -depresyjnych. Z powodu lęków obniża się nastrój.

W jaki sposób leczysz się?

 

 

Ja od kilku lat biorę Asentre 50 mg. Poza tym chodziłam na terapie Gestalt.Niestety nie wiele mi to dało.Byłam też raz na grupowej,ale wszystkie moje problemy wracają do mnie jak bumerang.Każde niepowodzenie w życiu kończy się wielotygodniową udręką i lękami....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się ma lęki i prze te lęki nie robi sie w życiu tego, co by człowiek chciał to skutkuje to obniżeniem nastroju, ja przynajmniej tak mam , ale nie nazywam tego depresją, bo według mnie jest to naturalna konsekwencja nie realizowania się w życiu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×