Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mam wk...a bo okazalo sie ze nie ma piwa w domu...ja wstane i pojade....znacyz jestem uzalezniona....jak nie pojade to sie nie napiję...bede miała gorszego wk...a i tez sie okaze ze jestem uzależniona...co bym nie zrobila wyjdzie na to samo...a przeciez to dwa przeciwstawne działania - jechac - nie jechac - nie moga dawac takich samych efektów :( Jestem w matni....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, mnie i nóż na gardle od jakiegoś pół roku nie pomaga, po prostu jest mi obojetne. W sobotę mają być goście a w domu bajzel totalny i myslisz, że coś zrobiłam? Umyłam gary, teraz wzięłam sie za gotowanie a reszta leży jak leżała :evil:

A tak w temacie to już dusze tą cebulę i nie płaczę :D Poza tym kroję paprykę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, mnie i nóż na gardle od jakiegoś pół roku nie pomaga, po prostu jest mi obojetne. W sobotę mają być goście a w domu bajzel totalny i myslisz, że coś zrobiłam? Umyłam gary, teraz wzięłam sie za gotowanie a reszta leży jak leżała :evil:

A tak w temacie to już dusze tą cebulę i nie płaczę :D Poza tym kroję paprykę...

Gocha a nadziewać będziesz :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Margolka, U mnie też będą goście , co prawda na chwilę, ale wstyd do domu wpuścić. W takiej sytuacji robię wszystko naraz i niestety po łebkach, a tak nie lubię:( Zawsze sobie obiecuję ,że będę systematyczna , ale na obietnicach się kończy. a teraz mi jęzor do podłogi wisi a i tak nie zdążę:(

 

 

Ja w ogóle nie mogę kroić cebuli, bo ryczę jak bóbr. Nawet od odrobinki. Za to lubię jeść nawet surową , więc nieraz wcinam zalewając się łzami :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Margolka, wiola173, jestescie mocarne...ja od pól roku unikam gosci...nikomu nie pozwalam przychodzic...babcie skarmialam pizzą ostatnio...a niezapowiedzianych skarmiam tachos i złym spojrzeniem...

 

Michuj, oj bo ci łapka uschnie...i co bedzie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, wiecie jaki jest patent na krojenie cebuli???

 

Soczewki kontaktowe :P

 

Moge pokroic kg najostrzejszej cebuli i nawet nie poczuje ;)

 

Ostatkiem sil zmusilam sie do prasowania, potem padlam na lozko jakbym tone wegla przewalila. Ide sie kapac i do łóżka... taki mam dzień. Zero sił i chęci. Czemu jestem ciagle taka zmeczona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×