Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ci zależy, żeby zobaczyć mojego ryjca???

Nie podoba mi się określenie "ryjec" :evil: Ale owszem, zależy :D

 

Facjata lepsza? Nie piszę ze swojego kompa, więc tu nic nie mam z fotografiów.

 

-- 21 lip 2011, 02:45 --

 

Dobra kochani, ja włączam filmik i się układam do snu, bawcie się dobrze:*

 

A co za filmik włączasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, Hmm, w sumie ja też bym chciał, nie że jestem ciekawski ale tak jest dużo fajniej - możesz sobie konkretnie wyobrazić do kogo piszesz i rozmowa jest już fajniejsza. Ja pomimo tego że gdy stałem po urok osobisty a zamiast tego dostałem nerwicę wrzuciłem od kopa swój nochal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halenore, jakbym miala brac przyklad z Arniego, to narobilabym problemow a potem uciekla, a to nie w moim stylu:)

Dzieki wszystkim za uwage, bo juz kilka razy probowalam tu zagadac , a nie dalo rady. Co tu pisac..hmm...Na bezsennosc cierpie, jak pewnie wiekszosc z nas tutaj i chcialam tylko z nietuzinkowymi ludzmi pogadac. Nie lubie jak wszystko sie zmienia po moim "wejsciu", wiec chcialam sie tylko wlaczyc do rozmowy...a najlepszy sposob na uczczenie 1000 strony ND? Hmm... moze sen? Jakby tak przychylnym okiem na nas spojrzal...?Lub tez odwrotnie...Wykorzystanie tego czasu, w ktorym nie mozemy spac, na stworzenie czegos, na pozyteczne zuzytkowanie tego czasu, jesli sie da, i podzielenie sie takowymi rezultatami z innymi, aby reszte zaispirowac:)

 

-- 21 lip 2011, 02:50 --

 

Niezle sie usmialam Miro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, to powiedz mi jak ten czas spozytkowac, bo ja nie potrafie oprocz zamartwiania sie prowadzacego oczywiscie do nikad. A usmialm sie z twojego komentarza o twoim nochalu:)

 

-- 21 lip 2011, 02:54 --

 

O sobie jakbym miala pisac, to byscie wszyscy uciekli:))

 

-- 21 lip 2011, 02:59 --

 

Bo ja juz tak mam. Gdzie wchodze to koniec zabawy. I nigdy nie wiem, co zrobilam, lub co powiedzialam. A do mlodziezy sie nie zaliczam. I do tej pory nie wiem, co ja robie, ze tak odstraszam ludzi. A tak bardzo potrzebuje ich towarzystwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie: myślę, że ten topic jest najbardziej porąbany na całym (z definicji porąbanym) forum. Totalne pierdolety mieszają się z rzuconymi od niechcenia spostrzeżeniami o naszej nędznej egzystencji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze. Powiedzcie mi, jak nie spac i nie zwariowac. Jak wykorzystac ten czas pozytecznie, jak tu bylo zasugerowane. Jak tu pracowac, jak nie mozna sie zwlec z wyra. Jak myslec o rozwiazaniu problemow, jak umysl przymulony i nielogiczny. Nie widzac sensu w niczym, bo ktos to zrodzil w tobie nadzieje, ja pozniej zabil i udowodnil, ze posiadanie marzen to naiwnactwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze. Powiedzcie mi, jak nie spac i nie zwariowac. Jak wykorzystac ten czas pozytecznie, jak tu bylo zasugerowane. Jak tu pracowac, jak nie mozna sie zwlec z wyra. Jak myslec o rozwiazaniu problemow, jak umysl przymulony i nielogiczny. Nie widzac sensu w niczym, bo ktos to zrodzil w tobie nadzieje, ja pozniej zabil i udowodnil, ze posiadanie marzen to naiwnactwo?

Dobre pytania ale materia ciężka. Epistoły Neuroś pisze w godzinach 20.00-22.00. ;)

 

-- 21 lip 2011, 03:12 --

 

Pułkownik Kurtz zarządza odwrót.

halenore, trzmam Cię za słowo.

Dobranoc.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze. Powiedzcie mi, jak nie spac i nie zwariowac. Jak wykorzystac ten czas pozytecznie, jak tu bylo zasugerowane. Jak tu pracowac, jak nie mozna sie zwlec z wyra. Jak myslec o rozwiazaniu problemow, jak umysl przymulony i nielogiczny. Nie widzac sensu w niczym, bo ktos to zrodzil w tobie nadzieje, ja pozniej zabil i udowodnil, ze posiadanie marzen to naiwnactwo?

 

Dużo pytań, na które ja ci niestety nie odpowiem, bo odpowiedzi nie znam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja cie chrzanie, neuerotyk, ja sie zgadzam, ale wlasnie o tym pisalam. No z kim tu gadac o takich pierdolach jak nie z wami, no..? Czy to wlasnie nie te pierdoly sprawily, ze jestesmy na tym forum, a dodatkowo nie mozemy spac, bo pewnie o tym myslimy`?I jak sie nie wygadamy, lub w inny sposob nie pomozemy sobie, to nigdy nie bedziemy spac normalnie? A przeciez sen, jest tak nie docenianym i jednoczesnie waznym kryterium w naszej walce............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×