Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

jaga70, nie dziękuj... zlot jest otwarty dla wszystkich chętnych... :smile: a im więcej nas będzie tym lepiej :smile:

póki co konkrety są mało konkretne ale uściślimy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale macie dobrze w tym 3 miescie chce tam uciec własnie jak jest tam z lekazami praca noi jak cenowo mieszkania??

 

-- 17 lip 2011, 22:06 --

 

ale macie dobrze w tym 3 miescie chce tam uciec własnie jak jest tam z lekazami praca noi jak cenowo mieszkania , noi jacy ludzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik, ja nic o takim planie nie wiem... i się na niego nie piszę także myślę że po spotkaniu chętni pójdą na spacer a reszta do domków ;)

 

Michał91, oczywiście że tak... a średniej wieku nie chce mi się liczyć to raz... a dwa nie wiem w jakim wieku jest każdy z nas tutaj... ja mam 25.

 

Onrossi, lekarze są, praca jakaś też, zwłaszcza w sezonie, ludzie tacy jak wszędzie a ceny mieszkań można sprawdzić w internecie... :bezradny:

 

-- 17 lip 2011, 23:43 --

 

Sporządziłam orientacyjną listę osób które zainteresowały się tematem. Fajnie byłobyaby te osoby się w miarę określiły czy będą czy nie gdyż termin się zbliża i dobrze byłoby stojąc pod mc donaldem wiedzieć czy należy jeszcze na kogoś czekać czy nie...

lista wygląda następująco:

bergamotka76,

Simpatico1,

Waplo,

Guzik,

carlosbueno,

buka,

Mantis,

jaga70,

Michał91,

wiem że chętni są również:

Mad_Scientist,

Matt Fx,

żywię również nadzieję że Kefas, zawita do nas mimo nieobecności już na forum :( napiszę do niego jutro smsa

rzecz jasna organizatorka Lady_B, stawi się na 99,99% a te 0,01 % to potencjalny wybuch wojny :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze umówmy się wstępnie na tą 15... powinnam zebrać "moich" chłopaków ;) najwyżej kto się nie wyrobi będzie nas szukał po plaży... służę nr telefonu tradycyjnie na pw dla tych którzy mają uzasadnione przypuszczenia iż się nie wyrobią i będą nas szukać...

 

Guzik, nie wyobrażam siebie Ciebie nie zobaczyć :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik, wszystko zweryfikuje pogoda... jak będzie brzydka to proponuję tę knajpę co ostatnio bo było przyjemnie i to bossskie lustro w wc :105: poprzeglądałabym się jeszcze ;)

 

Mad_Scientist, boś się osobiście się pofatygował napisać :P

 

Kefas napisał mi sms`a że raczej będzie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik, jakoś jak patrzę za okno to mi się na upał nie zapowiada :mrgreen:

 

ok ponieważ mamy już środę a tu nic się nie dzieje to ustalam ostateczny termin

 

23 lipca (sobota), godz: 17, Sopot Monciak przy Złotej Dupie (Mc Donald)

czekamy maks do 17.15 więc proszę się nie spóźnić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B, Tak! Pięknie pada! Nie muszę trawy podlewać i mogę latać w czerwonych kaloszkach! Wielbię taką pogodę. A jak świeci słońce to ciepło mnie oblepia, wszechświat się poci i się robi obleśnie. Wolę chmurki.

 

* nie wiem czemu, ale byłam przekonana że dziś wtorek, a tu proszę środa już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik, ja myślałam że dziś czwartek :mrgreen:

 

bergamotka76, była propozycja że o 15, z Twojej strony, ale ja nie zdążę zebrać naszych gości... ludzie mają jakieś swoje sprawy i większości 17 pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×