Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

czesc. ja mam ten sam problem. mam urlop. poklocilam sie z mezem .wlasciwie to chyba on odszedl. i nie wiem co ze soba poczac. dzieci na wakacjach . i wszystko jest do d...

 

-- 20 lip 2011, 13:02 --

 

nawet nie jestem wstanie wyjsc po papierosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leżę, biorę uspokajacze, pije piwo, jęczę, płaczę.....

Asystentka zarządu załatwiła mi wszystkie sprawy związane z urlopem, łącznie z tym, że się na nim podpisała.

W najbliższych dniach porozmawia z prezesem o moim oddziale i mojej nieobecności.

Rozmawiałam siostrą. Wszystko przyjęła spokojnie. Powiedziała, że jeśli jest mi to potrzebne mam iść na oddział, ufff....

Inna koleżanka pożyczy mi kasy na leki.

Bez ludzi ani rusz.

Jestem wykończona psychicznie, ale muszę docenić, co dobre.

Póki co jest burza, leżę w łóżku i odpowiada mi ta szaro-burość za oknem.

 

Ciężki, ciężki dzień. Szkoda, że nie mogę pogadać z W. i się do niego przytulić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle walka z samym sobą - dzis przegrałem , nie pojechałem do firmy , oczywiście potężne poczucie winy i strach , że zbiera mi się tematów , których w końcu nadejdzie taki moment , że nie nadrobię , odwlekanie to moja specjalność , poza tym 3 kawa , 10 papieros a musze Wam powiedzieć , że 4 miesiące juz nie paliłem , żułem jak głupi nicorrette aż mnie szczęka bolała żeby teraz jarać i to jeszcze czerwone davidoff-y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dave38, ooo bez sensu te papierosy :(

 

A ja chyba wygrałam...nie zwialam z terapii...choc to nic nie da...ale nie zwialam...mały sukces mozna po cichu odtrąbić...

 

Dziewczyny...Tez sie chcę przytulić :( tez nie mam do kogo... :(

 

 

Dune . No tak ale zapytaj sama siebie czy tak naprawdę Cię to cieszy , ten mały sukcesik...? bo u mnie myśli wyglądają tak : i co się facet podniecasz , wielkie halo , zrobiłeś to i co - to powinna być norma , bułka z masłem a ty to trakujesz to jak wielki wyczyn

 

-- 20 lip 2011, 15:16 --

 

ale te 5 zł - to naprawdę po kosztach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dave38, nie chce za 5 zł...chce z milości... :(

 

 

Oj no cieszy...nie cieszy...walke toczyłam...wygrałam...jakby to byla dla mnie bulka z maslem to pewnie by mnie tam wcale nie było i nie mialabym okazji do 'sukcesu' ..... ale generalnie ... juz nie cieszy - dzięki ze mi to uswiadomiles ;)

 

rzuć palenie - odtrąbimy prawdziwy wyczyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dune ! Tak na poważnie , to ja zawsze byłem wrogiem papierosów , sportowy tryb życia itd ale jak dopadaja mnie stany takie jak obecnie pierwsze za co sięgam to fajki , to chyba jedyne co na razie choć podświadomie mnie uspokaja i choć przez chwilkę czuję się lepiej , niech tylko zaskoczy jakiś lek , fajki sa w kibelku i prosze więcej mnie w tym temacie nie ganić - zerknij na fotki ze zlotu tam to dopiero są palacze ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×