Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam Was..Niesmialy nerwus


Pio77

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Przegladalem ostatnio strony na temat niesmialosci i przypadkiem natrafilem na to forum.Noo,mile zaskoczenie,szczegolnie rozmiary forum ;) Dzieki Wam za to.Milo poczytac,ze nie jest sie odosobnionym przypadkiem,choc z drugiej strony przykro sie robi na mysl o ludzkim cierpieniu.

Najbardziej chyba boje sie ludzi-ludzie to koszmar,taa niesmialosc.Mam tez troche z nerwicy natrectw,potrafie przejmowac sie byle czym,przezywac,jak''mrówka okres''.Depresji nie lapie,ale czasem ogarnia mnie smutek i chce mi sie plakac,ale nie trwa to dlugo.Za to,niezlym jestem nerwusem.

Objawy somatyczne to glownie-ciagle uczucie napiecia na serce,promieniujace na lewa reke,czasem kolatanie,pikane,uklucia i towarzyszacy temu strach,ktory jest chyba sednem sprawy-dodatkowo nadmierne pocenie,niskie cisnienie,zawroty glowy.

Mam za soba marne dziecinstwo,bez ojca-ojczym alkoholik,juz nie zyje.Obecnie mieszkam z mama i mlodszym bratem(nie taki nerwus jak ja).

Mam 29 lat i nigdy nie mialem dziewczyny.Wydaje mi sie,ze bardzo brakuje mi takiej bratniej duszy.Tak bardzo chcialbym przytulic sie do jakiegos milego cycka ;) ,miec kogos,kto by mnie rozumial i akceptowal takim jaki jestem.Ach,ta niesmialosc-jestem chyba jakims odludkiem :( .Ale jak na razie nie trace optymizmu-duzo ruchu,aby rozladowac napiecie(najbardziej lubie biegi),a cala reszta w glowie-zrozumiec samego siebie hee,latwo napisac.

Ciekawy jestem,czy moze pomoze mi to forum w moich problemach.A moze ja komus pomoge.Pomyslalem.ze taki tu ogrom rad i wskazowek,ze co ja tu biedny jeszcze komus moge doradzic :roll: .

Póki co,trzymam kciuki za wszystkich forumowiczow i bede wdzieczny za kazde slowo otuchy :P .

 

Pozdrawiam cieplo Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×