Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Przynajmniej się uspokoiłem, bo taki wkurw mnie naszedł, że rozjebałbym coś :evil:

 

-- 16 lip 2011, 01:19 --

 

Przynajmniej się uspokoiłem, bo taki wkurw mnie naszedł, że rozjebałbym coś :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ide jutro po dormy i zolpidem. Wtedy nie boję sie o sen Ogólnie neuroleptyki na sen to lipa. Weźmiesza za mało to nie działają, weźmiesz za dużo to chodzisz następnego dnia jak zombie.NIc po środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, też mówiłam że lubię palić i znielubiłam ;)

 

trittico nawet nieźle ale muszę brać przed samym położeniem się, jak się weźmie za dużo to też się potem chodzi zamulonym dnia następnego... ale jak się odpowiednio dobierze dawkę to spoko... ja śpię jak zabita jak już zasnę... tylko sny mam popieprzone czasem, no i przez pierwsze 6 dni chodziłam trochę jak pijana, zataczałam się i koncentracja spadła mi do 0, myślałam żeby coś zrobić i minutę później już nie pamiętałam o czym myślałam.... teraz już jest w miarę spoko... wraca koncentracja i równowaga...

ale libido panowie... masakra :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, randki... eh randkami sobie jeszcze nikt nie ulżył chyba że po randce coś było... a ja nie jestem taka łatwa :P niestety trzeba się przemęczyć :bezradny:

 

-- 16 lip 2011, 02:48 --

 

Michuj, dobranoc

 

Neu(e)rotyk, już chyba nie 80 H bo coś mi się za dużo miejsca w staniku zrobiło :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×