Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

wiola173, Zaakceptowałem lęki, kołatania, zawroty głowy nawet utraty równowagi - zaczęły przechodzić, no prawie, kołatania mam dalej ale pal je licho. Też mam niezłe jazdy na punkcie tego że jestem szkielet, ale powiedziałem sobie że pomalutku to zrobię i w końcu cycki zaczną rosnąć, i pewnie kiedyś przytyję...

 

A tak BTW to Lady jak nie odpuści albo nie zwolni to będzie to na niekorzyść jej zdrowia psychicznego :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, ale to tak nie działa...

możesz sobie poczytać, nie długi artykuł, w wielu miejscach całkiem trafiony.

http://artelis.pl/artykuly/9833/jak-rozmawiac-z-bliska-osoba-chora-na-zaburzenie-odzywiania

 

i myślisz, że się nie wie jak to siada na psychike? Żeby tylko... można się wyniszczyć z każdej strony. Można być tego całkiem świadomym, nie chcieć tego, a dalej to robić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bretta, Jak terapeuta na to chorował to OK, jak nie to doopa nie terapeuta ;) Z książek uczuć nie wyczytasz, jak już wspominałem terapię powinno się doradzać ostrożniej bo w 90% przypadkach jest g. warta. Tyle co Hipnoza jak ktoś mocno wierzy to skutkuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, też kiedyś tak myślałam, ale jeśli chodzi o ed to myślę, że wiedz teoretyczna powinna wystarczyć. Mówi się, że z ed nigdy się nie uda wyleczyć do końca, ja niestety w to wierzę i nie wiem czy chciałabym terapeutę, który codziennie musi toczyć walkę w sobie, przypominając sobie jak to było w jego przypadku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×