Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem jeszcze w szczerym polu. Na razie składam na kupkę to co mam wziąć. I tak połowy zapomnę. W mały plecak się nie zmieszczę, a duży jest za duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miniaa, :great:

Idę szukać balowej kiecki :mrgreen:

 

-- 14 lip 2011, 20:42 --

 

Dariusz_wawa, A nie? :roll:

I pamiętaj o trampkach do tej kiecy :mrgreen:Wiolka jak jedziesz samochodem to jak możesz to zabierz jakiegoś samograja bo z mp3 kiepsko słychać :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jeszcze w szczerym polu. Na razie składam na kupkę to co mam wziąć. I tak połowy zapomnę. W mały plecak się nie zmieszczę, a duży jest za duży.

 

Kiedy masz urodziny? kupię ci ... średni plecak :)

 

fajnie wam.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, urodziny mam w połowie października. Jestem kochającą piękno i harmonię zodiakalną WAGĄ. Daj sobie spokój z prezentami, nie będę Cię naciągał. Najlepszym prezentem byłoby, gdybyś przyjechała na zlot.

 

Ja już jestem spakowany i jutro rano wyruszam. Jeszcze kilka mało istotnych rzeczy muszę wrzucić do plecaka: komórkę, dokumenty, pieniądze i notebooka. Najbardziej się martwię o to, że zapomnę komórki. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero dotarłam do domu, jestem nie spakowana, nie wykąpana, nie mam biletu na pociąg i nie chce mi się wstawać z sofy...

 

Potwierdzam, że biorę czajnik. Czy ktoś mógłby wziąć mleko do kawy, bez tego nie wstanę rano? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×