Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowa introwertyczka


Ika 1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Czuję sie u Was bardzo obco, ale mam nadzieję ,że znajdę tu bratnią duszę. Tak jak w tytule posta jestem skrajną( wg mnie) introwertyczką i mam z tym problem.

Natknęłam sie dzisiaj na wasze forum i nabrałam nadziei , że może znajde kogoś kto mnie zrozumie.

Kilka słów o mnie- mam 29 lat - wykształcenie wyższe, 4-letniego syna i fajnego męża. No właśnie oni są fajni, a ja nie za bardzo...

 

Pozdrawiam

Monika

 

[ Dodano: Sob Sty 06, 2007 10:34 pm ]

No i jeszcze jedna prośba, nakierujcie mnie jakoś na poruszanie się po waszym forum, bo jestem rochę zielona , a forum bardzo mi się podoba :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj wsrod nas :D Za malo sie cenisz napewno jest bardzo fajna osobka tylko tego nie dostrzegasz,pozatym pytasz jak tu szukac czegos na forum lub jak sie po nim poruszac,to nic trudnego masz opcje" szukaj" i tam wpisujesz co chcialabys wiedziec i wyskakuje pare tematow,ktore Cie inreresuja.Z czasem jak tu posiedzisz i poczytasz jakie maja ludzie problemy to wkoncu zdasz sobie sprawe,ze Twoje sa blache.Powodzenia Ci zycze na naszym forum,szczerze mowiac mi sie tu bardzo podoba.Pozdrawiam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj , podobnie jak ty mam młodą rodzinkę, 3 letniego synka i 5 letnią córkę. Są super bomblami, ale ja czasami nie potrafię się tym cieszyć i nie wiem dlaczego. Powtarzam sobie ciągle, że dla nich warto walczyć o lepsze jutro, ale .... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×