Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Lady_B, A widzisz co z tego że nie choruję fizycznie, wolałbym grypę niż NL

halenore, Nic tylko się cieszyć :brawo: A najgorsze jest to że po odstawieniu benzo przez tydzień lub dłużej jest Sielanka i nagle bach Zespół Abstynencyjny, "Koniec Trasy" albo uzupełnię benzynę podwujnymi dawkami albo będą jaja z nawrotem choroby leczonej włącznie. A najbardziej boję się Napadów Padaczkowych (ale to chyba tylko extremalni - 3x2mg Klona/24h) wtedy to już było by po wszystkiemu, po wyścigach, po jeździe wogóle, nawet powolnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, ja i fizycznie i psychicznie... prościej uzyskać odpowiedź na co nie chorowałam czy nie choruję bo będzie krótsza niż odp na pytanie co mi dolega :bezradny:

 

Neu(e)rotyk, zdaje mi się czy bredzisz?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, no widzisz. Zależy, jak leży. Niektórym "odbija się" natychmiast, innym po tygodniu. Akurat dobrze, że redukujesz dawkę benzo powolutku. A napady padaczkowe nie u wszystkich wystąpią i wydaje mi się, że po bardzo dużych dawkach i długim okresie tankowania. Wszystko zależy od organizmu. Niektórzy po jednorazowym przepiciu wódeczką doświadczają napadów padaczkowych. Albo po jednorazowym zażyciu draga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a ty byś miał sumienie tak panne oszołomioną,naćpaną ,być moze zazyganą...no ...

człowiekiem trzeba byc.poczekamy,michalina się ocknie to bedzie mozna podbijać :P

sodomia i gomoria... Zaraz wpadnie tu Amon i rozda wam świąteczne prezenty :mrgreen:

albo mi się zdaje albo znów jestem pijana i mam dobry humor :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sodomia i gomoria... Zaraz wpadnie tu Amon i rozda wam świąteczne prezenty :mrgreen:

A za co? Buka to gentelman. Michalinę pogłaskał, do swojej piersi -80H przytulił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neu(e)rotyk, tak sobie zażartowałam a z tego co pamiętam to Ty chciałeś prezent od Amona :mrgreen:

 

halenore, przez was to czasem tak rżę do tego kompa że potem matka na mnie krzywo patrzy i się zastanawia głośno czy ja aby na pewno mam depresję... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, przez was to czasem tak rżę do tego kompa że potem matka na mnie krzywo patrzy i się zastanawia głośno czy ja aby na pewno mam depresję... :hide:

 

Powiedz mamie, że niestabilny nastrój jest częścią twojej choroby. Inna sprawa, że my go dodatkowo destabilizujemy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×