Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Lady_B,

 

ale równouprawnienie to również prawa dla par nieheteroseksualnych

 

Nie, to już nie jest równouprawnienie, to jest nasza pojebana "cywilizacja", która zmierza ku końcowi... o tym też rozmawialiśmy ;)

 

 

Ja po prostu uważam że człowieka powinno się postrzegać przez pryzmat jego możliwości psychofizycznych a nie płci czy orientacji seksualnej

 

No i tu jest właśnie problem, bo do niektórych "funkcji" kobiety "z założenia" się nie nadają i tak samo do innych mężczyźni są mniej zdolniejsi niż kobiety. A że ludzie robią potem z tego problemy i nie umieją zrozumieć tych różnic to już inna sprawa. I nie ma co się irytować, tak po prostu jest. ;) Wiadomo, że są wyjątki, ale jak wiadomo, wyjątek potwierdza regułę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeFaS, zgadzam się z Tobą że kobiety lepiej nadają się do pewnych czynności a do innych faceci... tak nas stworzyła biologia... zatem jak pisałam możliwości psycho-fizyczne, ale jak sam przyznałeś są wyjątki... Musimy się po prostu akceptować i tyle.

hmmmm a biseksualizm wg Ciebie to również jest coś pojebanego?? troszkę tolerancji... czy ja jestem pojebana bo mam skłonności biseksualne?? nie uważam tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×