Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

z tym ze u mnie zdarzylo sie tez omdlenie podczas zajec teorii na kursie z prawa jazdy gdy instruktorka omawiala wypadki i rodzaje ran ( do tego bylem tego dnia wyglodzony ) a ostatnim razem w sytuacji gdy bylem juz po pobraniu krwi i czekalem az wyschnie uklucie w poczekalni. mysle ze natrectwa narobily tu zamieszania i stad te omdlenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vitalia, nie, nie biore od dawna lekow. Tylko ziolowe na sen. Moze od nich ?

 

nie wiem, ale chyba jest to możlie

 

Vitalia, nerwica lękowa z zaburzeniem osobowosci , do tego mam hemofobie i wlasnie to bylo przyczyna paru omdlen

 

no to mdlałeś od widoku krwi, a nie na skutek ataku paniki

 

 

sebastian86, wiele osób mdleje przy pobieraniu krwi...i nie każdy ma nerwicę.

dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to na pewno omdlenie? na ile tracisz przytomność? w ogóle nie masz świadomości? przez jaki czas?

być może masz skłonności do omdleń jak ja, co nie znaczy że atak jest przyczyną bezpośrednią ale może byćkolejnnym czynnikiem który wywołuje omdlenia, gdyby się tak mdlało od ataków paniki to całe to forum by siedziało zamknięte w domu całkowicie bo każdy by mdlał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym ze u mnie zdarzylo sie tez omdlenie podczas zajec teorii na kursie z prawa jazdy gdy instruktorka omawiala wypadki i rodzaje ran ( do tego bylem tego dnia wyglodzony ) a ostatnim razem w sytuacji gdy bylem juz po pobraniu krwi i czekalem az wyschnie uklucie w poczekalni. mysle ze natrectwa narobily tu zamieszania i stad te omdlenia.

 

pewnie jak instruktorka omawiała rodzaje ran to ci na myśl przyszła krew i stąd to omdlenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim

 

Nie bylo mnie kila dni bo wyjechalam odocząc. Strszanie bałam sie wyjazdu ze bede miala ataki, ze coś sie stanie a pogotowie 20km oddalone no masakra. Pojechalam jednak i nic sie nie działo strasznego na cale szczęscie, przez moment mialam taki niepokoj ale jakas dalam rade.

Moja nerwia trwa juz dosc długo, robi mi sie gorąco, czasami mrowienie nóg, zle widzenie no i oczywiscie serce wali tak jakby to byl koniec i ten cholerny lęk przed omdleniem. Zaczelam terapie wiec moze jakos sobie poradze.

Thazek podziwiam Twoją postawę ze tak twardo przystajsz przy swoim ze nie zemdlejmy to podbudowujące

Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vitalia, obciachu no wlasnie , chociaz omdlenie samo w sobie tez nie nalezy do przyjemnych , ostatnim razem nabilem sobie przez to guza. od czasu omdlenia na kursie prawa jazdy miewalem sytuacje ze czulem zblizajace sie omdlenie w miejscach publicznych. to spowodowalo depresje nastepnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×