Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam w poczekalni tuż przy samolocie, piękny błękitny Boeing 747-400 KLM :great:

 

Byłem pierwszy przy odprawie :D a przy celnej już miałem powoli atak NL ale wybrnąłem bo kolejka szybko szła... myślałem że duszniej na tym lotnisku a tu jednak w miare życiodajnie, może dlatego że mało osób jeszcze jest :105:

 

Do tego mam internet i mogę na kochane forum wejść zanim wejde do samolotu :) mam nadzieje że w Amsterdamie też necik darmowy będzie bo czekam tam 5h! A z waszym wsparciem słownym raźniej, tak jakbym nie leciał sam (a lece sam) :zonk:

 

No i oto mój dzisiejszy dzień w skrócie póki co :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiolu, o Candidzie Clear słyszałam i brałam, działa, ale na raczej lekkiego grzybka. Polecam olejek z oregano, korę Pau d'arco, koci pazur, korzeń omanu i liść oliwny rotacyjnie. :smile: Tak a propos - korzeń omanu koszutje 3,10 zł. :D:lol: Mieli się go w młynku do kawy i przez 2 tygodnie zażywa 3 razy dziennie przed posiłkiem, działa również przeciwpasożytniczo (zwłaszcza na lamblie), więc dobrze jest w tym czasie zażywać Raphaholin, który powoduje wydzielanie żółci i oczyszczanie dróg żółciowych, a że lamblie bardzo lubią siedzieć w przewodach żółciowych to przez Raphaholin wraz z żółcią wyganiane są do jelit i można je zabić. :smile: Po dwóćh tygodniach kuracji należy zażyć śodek przeczyszczający np. olej rycynowy. Zrobić kilkutygodniową przerwę i można powtórzyć kurację.

 

okpol1006, danych wakacji i powodzenia, baw się dobrze, wypoczywaj :papa: , ale fajnie, echhh... :105:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem do Amsterdamu!!! Na początku tragedia, naprawde miałem dziwny atak, bałem się, ale nie panikowałem za bardzo. Ale nogi mi się trżęsły jak w bajkach dla dzieci!!! Po godzinie lotu jak się turbulencje skończyły, uspokoiłem się bo gadałem z facetem obok. Lądowanie lekko stresowe ale bez przesadyzmu. Teraz czekam 4h na kolejny samolot. Ale już go widzę - błękitny Boeing 777-200ER :angel: tym razem aż 13h będe leciał! Ale samolot większy, więc inna gadka co do klaustrofobii i braku ruchu. Dam rade. Jak dałem 1:45 to i 13:00 dam.

 

PS. Jak rozdawali przysmaki to steward zobaczył że gram na laptopie we Flight Simulator i się spytał czy planuje zostać pilotem, a ja na to: "W grze nawet nie umiem wystartować, a w życiu to mało w portki nie zrobiłem przy starcie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okpol1006, podziwiam :)

ja wróciłam do domu...i jest mi dobrze..w końcu mogę się rozluźnić!! dotarliśmy o 4 i poszłam spać. podróż zniosłam nawet dobrze, myślałam że będzie gorzej. ogólnie chyba dobrze mi zrobiła zmiana środowiska, mam więcej energii, czuję potrzebę wyjścia do ludzi i to ogromną, już kazałam Piotrkowi organizować imprezę na weekend na działce :mrgreen:

staram się nie myśleć o tych złych rzeczach, dzisiaj jadę na działkę na tydzień z koleżanką, z którą nie utrzymywałam kontaktów od lata, to córka przyjaciółki mojej mamy więc...może być dziwnie, ale cieszę się że jeszcze tam odpocznę.

no i buuurze są :mrgreen:

a co najważniejsze dla mnie ( sama nie wiem czy to dobrze :roll: ) mimo obżarstw nie przytyłam :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, Dzięki. Ja się już odrobaczałam, może pamiętasz, a tą candide mam przepisaną jako kolejny etap. Wykupiłam i to drogie dosyć jest więc chyba zużyję:).Korzeń omanu mam przypadkiem bo kupowałam już kiedyś na coś ,więc go chyba dołączę.Jęzor mam dalej obłożony:(

 

okpol1006, :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×