Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

btw ten link to bardziej hard rock/harcore horror thrash więc może ci się spodobać, nie jakieś młócenie bez sensu bardziej przystępna muzyka, tylko wokal brudny i brutalny XD

 

-- 09 lip 2011, 22:45 --

 

haha, widze że moje pisanie o kobieta( a o czym by innym ) i o byłych kobietach (no tak typowe pierdolenie)

Cóż wszyscy jesteśmy ludźmi ^^

 

-- 09 lip 2011, 22:56 --

 

Nortt, Dasz radę przeboleć sytuację. Wiem,że może Ci być ciężko. Jednak byłeś zaangażowany.

Wazne,żebyś nie zamykał się na nowe znajomości, nie budował muru wokół siebie.

Wiem, ale sam nie zamierzam przeczesywać terytoriów poza swoją ziemią, murów budować nie będę, ale tchórzliwych przeszpiegów li podbojów stosować nie będę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, Ja się zbieram po siedmioletnim związku (też modeleczka, silikon w usteczkach itp. Też inteligentna) ale myślę że z czasem będzie git ;) Ale koorva mógł by już nadejść :twisted:

 

-- 09 lip 2011, 23:58 --

 

A i też chciała mnie "Pod pantoflem" a takiego... Tyle że w moim przypadku to ja uciekłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, Ja się zbieram po siedmioletnim związku (też modeleczka, silikon w usteczkach itp. Też inteligentna) ale myślę że z czasem będzie git ;) Ale koorva mógł by już nadejść :twisted:

oż cholera 7 lat... mój najdłuższy związek trwał siedem miesięcy, hehe - kobiety odkrywają jaki jestem popierdolony, albo ja odkrywam jakie są nudne, stagnacyjne i normalne a mnie doprowadzają do umysłowej recesji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no z tego co widzę, podchodzisz dobrze wyglądem pod większość kobiecych gustów. Spodobał byś się mojej byłej xD

 

-- 09 lip 2011, 23:14 --

 

Nortt, czy Ty nie pomyliłeś miejsc? :D

Aneto daj spokój... ostatnio nie mam się gdzie wygadać a tera mnie wzięło, kolejny przykład mojej marności

A CO TY TU ROBISZ!! AAAAAaa po raz pierwszy od dawien dawna widzę cię na forum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, przestań... Gdybym miała jakieś poczucie własnej wartości to bym się za Ciebie wzięła... no i gdybym wyglądała jak modelka... bo teraz mogłabym najwyżej narazić się na śmieszność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, przestań... Gdybym miała jakieś poczucie własnej wartości to bym się za Ciebie wzięła... no i gdybym wyglądała jak modelka... bo teraz mogłabym najwyżej narazić się na śmieszność...

 

To samo mogę Tobie napisać i co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też Mirek bym się za ciebie wziął, ale wszystko zależy od tego czy golisz klatę, bo jak nie golisz to rzeczywiście waćpan jest brzydal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, przestań... Gdybym miała jakieś poczucie własnej wartości to bym się za Ciebie wzięła... no i gdybym wyglądała jak modelka... bo teraz mogłabym najwyżej narazić się na śmieszność...

 

To samo mogę Tobie napisać i co?

 

nieee Ty się za mnie nie weźmiesz bo ja nie wyglądam jak modelka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×