Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Nortt, Hej. Dawno Cię nie było!

Co porabiasz?

umieram jak co dzień...

A co robię możesz zobaczyć w wątku o twórczości http://www.myspace.com/outofdimension/music/songs/out-of-dimension-nameless-grave-71334953#!/outofdimension/music/songs/out-of-dimension-nameless-grave-71334953 to głównie...

 

Poza tym bez skutków szukam pracy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bretta, dobrze że chociaż Ty masz jeszcze nadzieję bo moja gdzieś się zgubiła... od wczoraj jestem blisko dna... coraz bliżej... ciekawe ile jeszcze mogę wytrzymać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym okazuje słabość, bo tęsknie za swoją byłą kobietą.. nie wiem co mi ostatnio odbiło nie widziałem jej od trzech miesięcy, teraz się już szlaja z jakimś pedałem pewnie, albo raczej na pewno - groził mi internetowo, na mieście jak go spotkałem to szedł z odwróconą głową...ech jak ja nie lubię takich dzieciaczków internetowych bojowników, ten typ to jeden z tych co kąpią się w błocie i gównie na woodstocku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, Hej. Dawno Cię nie było!

Co porabiasz?

umieram jak co dzień...

A co robię możesz zobaczyć w wątku o twórczości http://www.myspace.com/outofdimension/music/songs/out-of-dimension-nameless-grave-71334953#!/outofdimension/music/songs/out-of-dimension-nameless-grave-71334953 to głównie...

 

Poza tym bez skutków szukam pracy....

Umierasz? :shock::-| Przykro słyszeć!

No...rozwijasz się, rozwijasz....zerknę na stronkę.

Jakiej pracy szukasz? jakieś swoje ustalenia? czy bierzesz wszystko, co leci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, ale warto szukać... nie każdy taki jest...

Lady_B, jak Ty nie masz siły mieć nadziei to ja ją będę mieć za Ciebie ile tylko dam radę...

Tu dla Ciebie kawałek

[videoyoutube=7w6jOVTwx-k][/videoyoutube]

 

"by odpić się potrzeba dna, więc do dna trzeba żyć"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, O kurcze......Ona nie odzywa się do Ciebie?

Pokłóciliście się?

Długo by opowiadać... skomplikowana sprawa, troszkę dałem ciała taka prawda, chociaż w sumie to ona miała takie siano w głowie, taka ''cukierkowa'' dziewczyna była baletnica i modelka, kolorowe ciuszki i adidaski ciągle uśmiechnięta rude włosy, tak aż czerwono rude(farbowane) i zielone, jasne oczy ech w chole*re nie wiem czemu chciało mi się ją zdobywaćxD Takie przeciwne bieguny. Albo źle powiedziałem czemu zachciało mi się zrobić z tego coś więcej prócz seksu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona tak naprawdę sama nie widziała czego chciała na początku kompletnie się nie poczuwałem do roli jej stałego faceta, jednak z czasem mnie coś pierdolło a potem to już byłem tylko ''prawaie'' jej ''zabawką''

 

-- 09 lip 2011, 22:34 --

 

Nortt, A długo byliście razem?

Musi być piękna dla Ciebie....widzę Twój błysk w oku.

tak formalnie cztery miesiące, ale znaliśmy się dłużej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak ogólnie strasznie inteligentna, tylko te mówione wcześniej ''siano'' wzięło się stąd że strasznie niedojrzała przy tym. Miała wiele nagród za rozmaite konkursy stypendium na kierunku... (nie będę zdradzał szczegółów, nigdy nie wiadomo kto przegląda to forum)'

 

Wiesz co byłem jej chyba 10 facetem, więc mogę się domyślać że rzeczywiście tak było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, Qrcze, czyli okazało się, wyszło szydło z worka.

Moze to i dobrze,że się ta Wasza znajomość zakończyła.

Może ona bawi się wszystkimi mężczyznami, albo po prostu....nie jesteście dla siebie stworzeni!

Co teraz zrobisz?

Zapale fajkę:P

 

Poza tym wrócę do milczenia z czasem samo wszystko przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×