Skocz do zawartości
Nerwica.com

Skojarzenia


tede

Rekomendowane odpowiedzi

sabaiidee ! czytam posty obseruje analizuję ale mow do nas językiem zrozumiałym to nie problem zasiać niezrozumiale hasło chesz być nieogadniomym , tajemniczym sorry ale mnie to irytuje ....

 

-- 09 lip 2011, 23:00 --

 

dezorientacja - lęk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strach ma wiekie oczy - ładne oczy wioli ( monika 1974 prosze cię , szanuję i czytam ale pewne zagrania aż mnie rażą , nie musze sprawdzać wiem co to to znaczy i proszę nie odwołuj mnie do google , bo troche jestem uświadomiony skończyłem jakieś tam szkoly ) nie podoba mi sie język jakim on mówi górnolotny , niezrozumiały dla wiekszości tyle ....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dave38, Oj tam...przecież nie powiedziałam,że nie masz szkół, nawet tak nie pomyślałam!

Ja czasem googluję i się tego nie wstydzę.

Co do Sabaidee.... Dave38, Jacek nikogo nie obraża. Sposób mówienia i pisania każdy z nas ma inny.

 

ładne oczy wioli - piękność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dave38, nie jest moją intencją obrażanie kogokolwiek. Być może bierze się to z wieloletniej izolacji społecznej, gdzie jedynymi moimi towarzyszami życia byli bohaterowie książek, które łykałem jedna po drugiej. Ja już zapomniałem jak ludzie ze sobą rozmawiają w świecie rzeczywistym. Czy to znaczy, że mam w tej izolacji pozostać do końca życia, bo mam za bogaty język? Poza tym to jest gra w skojarzenia - tak mi się skojarzyło i tak napisałem.

 

udana imprezka - kac gigant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×