Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

_asia_, Asiu, ja już tego nie mogę znieść. Jestem jak pół przytomna. Nie rozumiem, co się do mnie mówi. Mam wrażenie, że zasnę na siedząco.

 

Kasiu, rozumiem Cię, bo odczuwam to samo, a Ty w pracy jesteś to już w ogóle... :hide:

 

-- 08 lip 2011, 10:50 --

 

Rano było słońce ,teraz chmurska przyszły :twisted: ale to nawet dobrze bo lepiej się będzie pracowało :smile:

 

o rany, weź na trochę popędź tch chmur do Warszawy, prooooooszęęęęęęęęęe!!!! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie uwierzycie ale położyłam się po 2 i prawie od razu zasnęłam :shock: W dodatku o 8.40 obudziłam się sama i nawet wyspana więc wstałam :shock::shock: przyznam że już mi pęcherz przeszkadzał w spaniu ale jeszcze 2 tygodnie temu wstałabym, zrobiłabym co trzeba i wróciła do łóżka spać do 11, a dziś... zaskoczyłam samą siebie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, wzięłam się w garść, zrobiłam i złożyłam pranie, wysprzątałam kuchnię, wyszłam na spacer, a teraz padłam na łóżko. przydałoby się sprzątnąć pokój, ale nie wiem czy znajdę jeszcze siłę. :? jest przyjemnie pochmurno, bez wiatru, parno i łagodnie czyli tak jak lubię. :mrgreen::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×