Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Miro, tak pół zartem bo ja w sumie biore od niedawna (miesiac) i czasem mam takie luki pamieci przez benzo :P Jak Ty bierzesz juz jakis spory czas to wiadomo, że organizm z czasem sie uodparnia i przyzwyczaja i zaczyna wołać o wiecej.. :twisted:

 

-- 07 lip 2011, 23:41 --

 

przerwa na pecika :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Margolka, wiesz...kazdy sie męczy czym innym....mnie samo myslenie o tym co powinnma zrobic juz tak męczy ze nie ma mowy zebym zrobiła....a potem mnie wyrzuty meczą....eh do doopy :( ale moze tak, moze pogoda, a moze potrzebujesz. Ja w dzień to musze miec powyzej 39 albo kaca giganta. Nawet jak ostatnio pozarłam ten diphergan w pomylonej dawce to tylko lezałam jak kloda ale nie zasnęłam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było by wszystko dobrze, gdyby nie te kołatania i nietolerancja wysiłku. 3 tygodnie temu byłem okazem zdrowia, powaliło się w jeden dzień. Gdyby nie te dolegliwości to umiarkowane objawy odstawienne mogę spokojnie przeżyć.

 

-- 07 lip 2011, 23:53 --

 

Thazek, Ja palę właśnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, czuje się lepiej na Citronilu, mimo wszystko więcej robię a to dla mnie ważne. Choć własnie ostatni tydzień to więcej siedzenia niż pracy, ale i też samopoczucie gorsze, zawroty głowy,małe kłopoty ze wzrokiem i uczucie jakbym po drinku ciągle była, choć alkoholu nie tykam w ogóle. Tylko ten cholerny apetyt mnie rozwala, na Esci tak nie było a teraz szkoda gadać, jem i tyję w oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×