Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

ak narazie to moderajcy rozkręcają temat,mnie w to graj 8)

 

a Im_Black mnie wkurzył bo się urwał z dupy i mi wysyła obrazliwe pw

 

a zaczęło się od tego ze nie wstawiłem emota po swojej wypowiedzi

 

dobra juz,eot.

 

pozdro dla kumatych :mrgreen:

 

 

 

proszę o przywołanie Buki do porządku ,oto to obraźliwe PW wysłane przeze mnie

buka.jpg.b651255371739a294486c3d5a0d5d6f6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bosz czy do takich błahostek na prawdę trzeba mieszać staff zarządzający?? :roll:

Chłopaki pogadajcie sobie między sobą albo spotkacie i dajcie sobie po twarzy... Ale załatwcie to jak dorośli faceci ;)

ah ci faceci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brawo, najprościej jest zamknąć temat , po czym edytować swój post i nie dać możliwości odpowiedzieć :great: teraz to jestem w szoku. nigdy nie byłam za krytykowaniem pracy moderacji ale no bez przesady :roll: to gdzie mam się wypowiedzieć jeśli w jakimś temacie coś się stało? jak napiszę w innym to nikt nie raczy odpisać. a zamykanie tematu z powodu wyrażenia opinii i ostrzejszej wymiany zdań jest głupie. ciekawe jak ludzie mają sobie potem radzić w realnym życiu jak nawet na forum nie mogą dyskutować, bo nie było obrażania ani niczego. rozumiem off top, rozumiem ze trzeba dbać o porządek, ale no cholera bez przesady ile jest off topu na całym forum? mnóstwo. ale łatwiej zamknąć temat i dać osty za off top niż komuś za groźby karalne bana :great:

nie da się żeby wszystko było idealne.

i nie ciągnie niczego, tylko wypowiadam swoje zdanie, do czego mam prawo, jeśli tylko mam taką ochotę.

to pewnie też jest off top bo nie ma pytania do admina, ale chyba najlepszy na to temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im_Back, No tak, poczułeś się dotknięty. Idę poszukać buki, wypadałoby,żeby Cię przeprosił.

 

Wg Regulaminu Kłótnie na forum publicznym (wszelkie spory rozwiązujemy poprzez prywatne wiadomości), nie wrzucamy screena z PW Im_Back!

 

Po krótkim namyśle......dla obu Panów upomnienie słowne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, nie chodzi o przeprosiny .

Ani ja z dupy nie wypadłem jak sugeruje ani obraźliwych treści nie wysyłam . Po prostu niech

kolo nie kłamie i tyle

 

-- 07 lip 2011, 18:30 --

 

po krótkim namyśle ,dziękuje za upomnienie słowne . Nadmienię jedynie ,że dawniej moderatorzy byli dość roztrzepania . Ale Ty Moniko przebijasz ich wszystkich ,dublujesz ich w osądach . Krajera polityczna otwarta . Do nie zobaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Cię obrazi na PW to print screen do mnie leci i wtedy zadziałam.

 

-- 07 lip 2011, 19:38 --

 

dominika92, jeny, po co nadal to ciągniesz? popierasz niekonstruktywne napieprzanie offtopu dla samego offtopu?

 

PS. nie edytowałam tamtego posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, bo mam ochotę wyrazić swoje zdanie, karalne to nie jest i musisz to zaakceptować ;) nie zamierzam się denerwować z tego powodu, ale jeśli mam coś do powiedzenia czasem to to zrobię. a jakoś nie przypominam sobie bym kiedykolwiek wcześniej coś krytykowała. coś mi się nie spodobało. napisałam. tyle.

 

oczywiście że nie popieram, ale nie popieram też trzymanie się tak sztywno zasad gdy nie jest to aż tak potrzebne i wyolbrzymianie jakby się działa tragedia, a gdy coś się dzieje gorszego to niereagowanie. sobie dyskutowali. nikt od tego nie umarł. to NORMALNE . w życiu tak jest. a to tylko forum.

nigdy nie zdarzyło Ci się rozmawiać o czymś i zboczyć z tematu? albo wymieniać z kimś intensywnie zdanie? nie wiem jak ludzie, którzy mają problemy z kontaktem z drugim człowiekiem mają się tego nauczyć skoro nawet tutaj dostają za wymianę zdań osty. no ale to że to piszę to pewnie też źle, bo podyskutować nie wolno, na spokojnie, bez nerwów? co się takiego dzieje?

przecież nikt się nie zamierza zabijać. tylko rozmawiamy. tak jak robią to ludzie :P

nie zamierzam też robić żadnych afer więc nie widzę nic złego w tym że napisałam co napisałam. spokojnie.

jak dla mnie bardziej bezsensowne są tematy typu kto mi zrobi dready albo czy jechać na wakacje z rodzicami czy zostać w domu, albo tematy gdzie się grozi i obraża użytkowników i moderatorów. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, a czy każdy post na tym forum musi czemuś służyć? ale służy wyrażeniu opinii, nie mam zamiaru przecież na nikogo naskakiwać, ale człowiek to zwierzę stadne i potrzebuje rozmawiać i wyrazić czasem opinie czy napisać co mu się nie podoba. nie rób z tego takiego wielkiego problemu. ale kończę już bo moje posty nie służą niczemu więc nie mam po co pisać. myślałam że da się porozmawiać, ale do tego muszą chcieć dwie osoby i na luzie a bez zbędnej spiny i robienia problemu z tego.

the end. bo za pewne min. o mnie było że rzuca mi się na łeb. no jeśli to że chce coś czasem powiedzieć to oznacza no to cóż. trudno, niech mi się rzuca na łeb. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ja piszę że ma czemuś służyć? ;)

każdy temat ma swój tytuł i należy się w miarę treści właściwej trzymać. wiadomo,że nieraz różnie to wychodzi.

natomiast nie popieram sztucznego nakręcania offtopów i kontynuowania bezcelowej off-topowej dyskusji dot. bronienia osób, które prowadzą offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, oczywiście że należy się starać, ale nie trzeba też tak sztywnie się trzymać reguł jakby to było wielkie przestępstwo. a gwarantuję Ci że moim celem nie było "Sztuczne nakręcanie off topu" ;] ale zazwyczaj tak to jest że jak zobaczysz coś co Ci się nie spodoba to nie idziesz pisać o tym w innym temacie bo Twój post zginie i nikt tego nie dostrzeże więc piszesz tam gdzie coś się działo. moim celem nie było bronienie nikogo , nie jestem niczyim adwokatem.

 

-- 07 lip 2011, 20:11 --

 

i tym samym powiedziałam wszystko już :P

 

-- 07 lip 2011, 20:16 --

 

paradoksy, więc przyznam szczerze że przykro mi się zrobiło bo to że coś napisze nie znaczy że trzeba tak pisać ostro i to co napisałaś w innym temacie o rzucaniu się na łeb.., to wyobrażam sobie co pisałaś w forum modów. no ale ...masz prawo do takiej opinii, choć pewności że to było do mnie mieć nie mogę, przyznam że takie wrażenie można odnieść. musiałam jeszcze to z siebie wyrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko, wyrzucaj.

 

ale zazwyczaj tak to jest że jak zobaczysz coś co Ci się nie spodoba to nie idziesz pisać o tym w innym temacie bo Twój post zginie i nikt tego nie dostrzeże więc piszesz tam gdzie coś się działo.

nie rozumiem jaki to ma związek z całą tą dyskusją.

 

paradoksy, więc przyznam szczerze że przykro mi się zrobiło bo to że coś napisze nie znaczy że trzeba tak pisać ostro i to co napisałaś w innym temacie o rzucaniu się na łeb..,

 

ale to nie było o Tobie słonko :smile:

 

więcej dystansu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, nie chodzi o przeprosiny .

Ani ja z dupy nie wypadłem jak sugeruje ani obraźliwych treści nie wysyłam . Po prostu niech

kolo nie kłamie i tyle

 

-- 07 lip 2011, 18:30 --

 

po krótkim namyśle ,dziękuje za upomnienie słowne . Nadmienię jedynie ,że dawniej moderatorzy byli dość roztrzepania . Ale Ty Moniko przebijasz ich wszystkich ,dublujesz ich w osądach . Krajera polityczna otwarta . Do nie zobaczenia

No, niestety.....nie jesteśmy wszyscy do siebie podobni.

Do nie zobaczenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka info ciekawostka dla admina. Lapka mam w naprawie i chwilowo korzystam z potężnego pentium III 450 mhz, 128 ramu i windowsa xp (nie wiem jakim cudem się zainstalował) ale wszystko śmiga na forum;) I w tle leci youtube ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×