Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich Bardzo Gorąco i Serdecznie


Marcinek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Bardzo Gorąco i Serdecznie a szczegulnie założyciela tego Forum . Na imie mam Marcin pochodze z Wielunia i mam 24 lata . Potrzebuje dobrego Psychologa i Psychiatre z Częstochowy . Jeżeli ktoś z was zna konkretnego Psychologa lub Psychiatre z w/w miejscowości to barzdo prosze o podanie namiarów na niego . Mam problemy z samym soba :cry: z niczym sobie nie radze , najmniejszy problem jest problemem nie do pokonania :cry: mam apatie :cry: myśli samobujcze :cry: nie ma rzeczy która sprawiła by mi przyjemność ( nawet sex ) :cry: nie mogę odnaleźć sie w środowisku :cry: rozmawiając z obcą osobą czuje przeszywający lęk :cry: nie mogę nikomu spojrzeć w oczy :cry: czuje że leże na glebie i nie mogę sie podnieść , chodz bardzo chce :cry: lecz nie potrafie . Co sie odrobinke dzwigne to upadam jeszcze mocniej :cry: . Nie potrafie sobie pomódz wieć szukam dobrego Psychologa i Psychiatre z Czestochowy gdyż wstyd mi iśc do psychiatry w moim mieście . Wieluń jest małym miastem a nie chce żeby ktoś wiedział że dopadła mnie depresja i nerwica :cry: Nie daje rady . Mam dziewczyne która bardzo mnie kocha , która chce mi pomódz , lecz ja zamykam sie coraz bardziej w sobie . Czuje w sobie pustke , beznadziejność , życie ze mnie uleciało :cry: Chce byscie mi pomogli znaleźć jakiegoś dobrego lekarza , bo tak dalej nie mogę zyć i ukrywać przed wszystkimi że wszystko jest okey robiąc sztuczny usmiech :cry: . Prosze pomużcie mi, bede wam holernie wdzięczny za pomoc jeżeli uda mi sie wyjść z tego stanu .

 

 

Pozdrwiam was i czekam na odpowiedz . Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marcinku. Masz podobne problemy jak wielu z nas- forumowiczów. Doskonale Cie rozumiem. W dziale "Oferty" poszukaj namiarów na lekarza a jeśli nie ma to pewnie znajdzie się ktos kto zna jakiegoś dobrego.

Dobrze że sam chcesz sobie pomóc i że masz kogoś kto chce Ci w tym pomóc. Pozdrawiam Cię!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ,niestety nie jestem z Częstochowy,więc na temat dobrego specjalisty nic nie powiem,aczkolwiek uważam że nie będziesz miał problemów ze znalezieniem takiego w swoim mieście.(mowię o Częstochowie) ;)

Wierzę że Ci sie uda,niewiem ,pogrzeb w necie,może ksiązka tel,idź za radą maiev--->oferty....napewno cos znajdziesz.

Pozdrawiam ciepło i witaj na forku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki bede szukał zawzięcie . Dziękuje wam za rady . Chce sobie pomódz , chcę być taki jak 4 lata temu . Tamten Marcin miał uśmiech od ucha do ucha tak jak ta buźka :D , potrafiłem śmiać sie z wszystkiego , byłem pełen optymizmu , namniejsza rzecz którą osiągłem sam była dla mnie prawdziwą satysfakcją że udało mi sie , że kupiłem lub zrobiłem coś . A teraz totalne dno :cry: ale mam jeszcze małą nadzieje że wróci ten dawny Marcin , że bede taki jak kiedyś , że bede miał cel w życiu , że bede całkowicie zdrów . Dziękuje wam za rady i dziękuje Administratorom i Moderatorom za tak wspaniałe Forum .

 

 

Pozdrawiam Marcinek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Bardzo Gorąco i Serdecznie a szczegulnie założyciela tego Forum

Również Witam. :)

 

Potrzebuje dobrego Psychologa i Psychiatre z Częstochowy .

Tak się składa, że sam jestem z Częstochowy. :) Chodzę państwowo na ul. Sobieskiego (w tym centrum zdrowia matki i dziecka) do Pani Stępień (psychiatra). Tylko tam przyjmowane są osoby poniżej 18 roku życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie serdecznie,niestety nie moge Ci pomoc gdyz nie jestem z Czestochowy,lecz widze jak bardzo starasz sie sobie pomoc,a to juz duzy postep gdyz nie kazdy jest w stanie przyznac sie do swojej choroby,Zycze Ci szybkiego znalezienia dobrego lekarza i szybkiego powrotu do zdrowia.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×