Skocz do zawartości
Nerwica.com

Biegunka przed wyjściem z domu


Marcin88

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Mam taki problem który towarzyszy mi juz od kilku dobrych lat, jednak ostatnio nasilił się. Czytałem kilka postów na ten temat i pewnie nie ja pierwszy mam tutaj z tym kłopot. Mianowicie chodzi o to ze przed kazdym wyjsciem z domu, czy do do szkoły, kolegi, czy gdziekolwiek, musze kilkakrotnie leciec do WC. Najgorzej jest przed szkołą jak i w szkole - nie potrafie się skupic na lekcji gdyz ciągle mysle czy akurat mi sie nie zachce.... wyjsc do toalety. No i jest tez tak czasem ze musze wyjsc bo juz nie wytrzymuje. Zawalam przez to szkołe, najpierw spóżniałem sie, pózniej przestalem chodzic na pierwsze lekcje a teraz już nawet opuszczam całe dnie. Nie wiem jak sobie z tym poradzić? Macie jakies sugestie? Może ktos z was podzieli się swoimi radami?... pewnie powiecie ze powinienem sie zgłosic do lekarza, jednak jest to dla mnie temat wstydliwy i tak naprawde jeszcze z nikim o tym nie rozmawiałem. Dodam że jestem młodym człowiekiem i dopiero całe zycie przede mną a może byc coraz gorzej.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×