Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

To ja podtrzymam tę tradycję pozytywnych postów. :) U mnie dzień mija bardzo przyjemnie, zaczęło się od telefonu który tylko upewnił mnie, że idę dobrą drogą jeżeli chodzi o sprawy zawodowe. Później odwiedziny rodziców, dalej ogarnięcie się po czterech dniach libacji i spotkań ze znajomymi które wypadły duże lepiej niż mogłem przewidywać. No a teraz walczę po raz kolejny z rzucaniem palenia ale powiem Wam, że mimo że najdłużej nie paliłem 2 dni to i tak mocno ograniczyłem kopcenie.

Oby więcej takich dni jak ostatni tydzień. :mrgreen: Mimo, że ledwo żyję ze zmęczenia to jest to pozytywne zmęczenie. No i na forum mam więcej czasu od dzisiaj. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, tera już nie mam wyjścia bo wszystkim powiedziałam że od jutra dukanuję :mrgreen:

 

paradoksy, cieszę się że dobrze Ci się czyta.... ale nigdy nie napisałam hmmmm "spierdalajcie i tak się zabiję" :roll: choć w domyśle było "i tak się zabiję" czasem... :-|

tylko że okazało się że pogorszenie mojego stanu i te silniejsze niż zwykle myśli i skłonności samobójcze były z powodowane paradoksalną reakcją na stabilizator (depakine) już go nie biorę koło 10 dni... po tym jak ostatnio próbowałam... i narobiłam zamieszania...

przykro mi że się martwiłaś... :( :* przykro mi że inne osoby się martwiły....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no, ja też rzucałam z lizakami i z tabexem... efekt?? nie palę już 4 miesiące i 4 dni... nie ciągnie mnie... nie jem już lizaków... przytyłam tylko 5 kg a nie 105 jak przypuszczałam i się obawiałam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B, raz chcialem rzucać z jakimiś gumami z nikotyną. Wziąłem dwie gumy na raz jak mnie zaczęło już ssać na maksa palenie. Efekt? Reszta opakowania poszła do kosza bo tak mnie zaczęło palić w płucach że myślałem że mnie wypali od tej gumy. Moja eks też sobie wzięła taką żujkę wtedy i myślałem, że mi zejdzie ze świata taki sam efekt miała. Jestem od tej pory strasznie sceptycznie nastawiony do tych specyfików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no, 3 dni temu i masz nadal? :shock: Podziwiam. Ja bym już paliła 4 paczkę, albo zaczynała piatą.

Linki L&M-y super lighty.

Teraz z wrażenia , to zaciągam się po sam odbyt! :shock:

;)

 

 

Neu(e)rotyk, Mocniejsze? Kurcze.....mocniejszych chyba nie umiem palić, taka gorąca ta końcówka się robi pod koniec!Fujjjj!

Kiedyś paliłam grube lighty, niebieskie L&M-y i Marlboro lighty.

No nie wiem.........

Może dlatego idzie mi ich tak dużo bo są cienkie? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, kwestia sugestii - to działa w ten sposób, że wydaje się, że jak cieńsze to niby lżejsze, mniej szkodliwe etc. Guzik z pętelką.

Miro, lubię jak ktoś łapie o co kaman. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×