Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Lady_B, ale wiesz co sie dzieje z biustem przy diecie....

dominika92, ma rację - dieta jest niezdrowa i koniec... obraz siebie masz w głowie a nie w lustrze...

ale pierdolnęłam textem z terapii...szkoda ze nie sama do siebie :(

 

Ja własnie ufarbowałam wlosy, kolor ladny, nie ma sie do czego czepnać

i jakoś mnie to nie cieszy .... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, no właśnie coś mi dziś odbiło :mrgreen: mogłoby już tak zostać :mrgreen:

ajj...nakręciłaś się na dietkę

to zawsze jakaś zmiana w życiu i schudnięcie tj.na lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstałam, popijam gorącą kawę, wyotwierałam drzwi i okna i chłonę to rześkie powietrze wsłuchana w melodię deszczu :smile:

Ja jestem dokładnie w trakcie tych czynności ;)

Lubisz jak pada i jest pochmurno, ale rześko jak dziś?

 

Widzę po miejscu zamieszkania, że mamy ta samą pogodę. Z której strony Krakowa jesteś? Bo ja z obrzeży Nowej Huty. Uwielbiam tak jak jest teraz, wtedy najlepiej się czuję. I ciszę, kiedy jeszcze wszyscy śpią a ja mam czas tylko dla siebie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BiałyLatawiec, tak z pewnością lepszy ale... autem. A tak autobus co godzina i przesiadka na tramwaj, żeby do centrum Huty dotrzeć nie mówiąc o dalszych wyprawach :smile: No ale znam Twoje strony, czasami bywam w okolicach jak jeżdżę do koleżanki na Złocień. To jakieś 15 km ode mnie.

 

A wracając do tematu, deszcz coraz większy, nawet psy nie chcą wyjść na podwórko, siedzę przed kompem, jeden kot grzeje się na monitorze, drugi przeszkadza mi w pisaniu. Postanowił dzisiaj poleżeć na moich kolanach i uparł się, żeby podgryzać mi ręce :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BiałyLatawiec, zaraz okaże się, że znasz i moją szanowną koleżankę Małgosię z ul Złocieniowej :P Jakbyś widziała taką babę z czarnym cocker spanielem i taką jasną gładką suczką to ona właśnie, możesz pozdrowić od Małgosi z Huty :P

A ja mam dachowce, dwie młode kotki, jedna biała w bure łaty druga biało- ruda z dłuższym włosem podobna do kotów z reklamy whiskas. Starsza łowi myszki to mniej przymilna, młoda szuka jeszcze zabawy :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×