Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

a ja jutro rozmawiam z szefem o dziennym, trzymajcie za mnie kciuki :zonk:

O której godzinie? Bo będę w myślach trzymała kciuki w pracy za Ciebie Kasia!

 

Całuski dla wszystkich, dobry wieczór!

Wczoraj popiłam czerwonego wina i dziś cały dzień nie mogłam do siebie dojśc. Cały dzień w bólach głowy przespałam. Za ciężkie takie wermuthy dla mnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B, Tak, w zasadzie nie ma różnicy w smaku. Jest tylko taki jakby "zimny". Jak zrobiłam z niego puder do ciasta to fajnie to było czuć. Ale nie ma zapachu ani smaku. Stewię posiałam, ale mi nie wyrosła jeszcze i nie próbowałam nigdy.

 

-- 03 lip 2011, 23:47 --

 

Monika1974, Nie, absolutnie to nie to samo. To jest naturalny cukier pozyskiwany z brzozy. Ma nawet działanie lecznicze, niski indeks glikemiczny, ponoć zapobiega osteoporozie. Ma działanie przeciwpróchnicze, nawet dobrze nim dziąsła smarować po myciu zębów,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, Hej kochana , wczoraj się rozminęłyśmy, jak tam Ci na wyjeździe?

 

Była tragedia grecka, ale teraz jest już lepiej. Nie wiem już skąd ten lęk. Czy chodzi o sam wyjazd czy o transport publiczny? Trzeba było ostro "zatankować benzynę", ale wyjechałam. Pół roku temu nawet "benzyna" nie pomogła...To chyba oznacza jakiś postęp. Rewelacyjnie byłoby móc jeździć bez wujka proszka, ale małymi kroczkami dochrapię się i tego. Za to prawdziwym sukcesem był klimatyczny makijaż wykonany na mojej jakże pięknej siostrze, która to poleciała na Hurtsów. Po nieprzespaniu blisko 24 h i pożarciu sporej ilości tabsów wyszło mi cudko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, stewia jest ohydna :evil: Poszukam tego ksylitolu żeby mnie poratował przy dukanie :smile:

ciekawe na co jeszcze pomaga ksylitol :105:

 

Miro, potem dziwne że nie śpisz :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całuski dla wszystkich, dobry wieczór!

Wczoraj popiłam czerwonego wina i dziś cały dzień nie mogłam do siebie dojśc. Cały dzień w bólach głowy przespałam. Za ciężkie takie wermuthy dla mnie :(

 

Moniczka, martini bianco-sprite-cytrynka???

 

Muse, witaj Mati.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×