Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, większość osó kojarzy Kraków z pięknymi (to muszę przyznać) okolicami rynku, kamienicami, itd. Problem w tym, że ja mieszkam na ten przykład w już nie tak pięknej Nowej Hucie :-P

 

Wiedziałam, że tak napiszesz. I jest w tym dużo prawdy. My, turyści widzimy Kraków inaczej. Chociaż staram się być też obiektywna: Kraków jest kosztowny, wiele miejsc poza standardowymi turystycznymi budzi wątpliwości (już nie tak kolorowo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do centrum KrK nie daleko, ale na razie za kółko nie wsiadam bo od tygodnia jeżdżę na rolkach (Nie, nie takich na nogi) ;)

 

-- 02 lip 2011, 02:42 --

 

 

Ja tam nie kojarzę Nowej Huty z dresami :D

 

Oto kolejny dowód że nie ma co się trzymać wyolbrzymianych stereotypów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież żartuję :-P To jest mój ukochany zespół i raczej słąbo jakbym nie wiedział co grają. Jak dla mnie jest to indie/alternative rock. Jeszcze zależy który album dokładnie.

 

Co lubię... dużo by wymieniać. Mogę ewentualnie podesłać na pw link do mojego lasta, tam wszystko jest.

 

Hip-Hop u mnie też zdecydowanie odpada. A ta cała Firma z tym całym JP... Wstyd dla Krakowa

Wiesz, ogólnie to to jest takie JP na 50% bo się trochę boję w większości przypadków. No i kibole, to chyba bolączka Krakowa jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mocne granie to to co tygrysy lubią najbardziej :-P Chociaż nie jest znowu aż tak mocne.

 

Miro, dlatego mam poruszanie się po nowej hucie opanowane do perfekcji. Wiem gdzie i w jakich godzinach mogę się spokojnie zapuszczać a jakie miejsca sobie po prostu darować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jestem, ale po pierwsze nie szukam kłopotów jeśli nie muszę, a po drugie wolę sobie na ten przykład podjechać na ten rynek i tam spędzić wolny czas, bo w końcu nie mam aż tak daleko jak tym autobusem albo tramwajem dojadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×