Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra. Opuszczam lokal. Jutro sobota i nie wymigam się od nocnej biby. Trzeba się trochę zregenerować bo sił do walki nie stanie. Dobrych snów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muse, może jakiś thriller sądowy? Ja dziś z przyjemnością objerzałam na Ale kino! "Drugą prawdę" Barbeta Schrodera. Świetnny film "Dolores Claiborne" albo thrillery sądowe Gregorego Hoblita głośny "Lęk pierwotny" i kapiatalny "Słaby punkt". Podsyłam starsze tytuły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muse, to chwyć lepiej "Nightwatch" McGregor i Nick Nolte, który grać nie musi,bo ma z natury twarz psychopaty :D

 

Monika, mój ojciec, lek.wet. oświadzczył, że Patologia to patologia i profanacja i nakazał wyłączyć. Pierwszy raz nakazał wyłączyć mi film :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, na pewno to złapię tylko pytanie kiedy jak tyle tytułów dostałem. Jakoś to się rozplanuje.

Co do tej patologii, dlatego tak mnie to odrzuciło przez to o czym halenore napisała.

A męskość to... męskość :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, Ło qrde........no to rzeczywiście, może i profanacja.

Dziwi mnie tylko,że się Go posłuchalaś ;)

 

Wiesz kino to wspólna miłość moja i taty. On mnie prowadzał do kina jako 3-4 latkę. Kochamy kino i często o nim dyskutujemy. Nigdy nie bronił mi niczego oglądać, tym większym szokiem było,gdy tym razem zareagował w ten sposób :shock: Ale ja i tak miałam zamiar wyłączyć.

Mojego ojca zbulwersowała scena, w której patolodzy zabawiają się trupami insynuując stosunek seksualny między denatami. Poza tym mój tato ma qrwicę na horrory, w których manipuluje się dziećmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój ojciec, lek.wet. oświadzczył, że Patologia to patologia

Zaiste - głęboką myśl wyraził... :mrgreen:

 

Tak. Krótko i treściwie. Po czy stwierdził, że moja madre powinna odpuścić sobie wypożyczanie filmów klasy x,y, z :lol:

 

-- 02 lip 2011, 02:26 --

 

Och Krakusy :!: Jak ja wam zazdroszczę :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, ano :-P

Chociaż czasami mam dosyć tego miasta i chciałbym wybić na wieś. Chociaż z drugiej strony tam jest dla mnie za cicho.

 

halenore, będąc szczerym to powiem, że w sumie... nie wiem czy jest czego :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×