Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie to w doopie macie??

ja pobiegnę za przyczepką żeby zgubić swoją grubą dupę ... :roll:

 

idę spać kochani moi...

dzisiejszy atak paniki zmusił mnie do zażycia substancji którą miałam ograniczyć... niemniej zjadłam zgodnie z zaleceniem lekarza, nie piłam (mimo że kupiłam) i dziwi mnie że ta dawka mi tak dała po łbie że zaraz przybiję gwoździa łbem w laptopa :shock:

toteż dobrej nocy wszystkim życzę

ostrzegam że nie wiem czy będę od rana na forum choć pewnie będę ale gdybym nie była to proszę się nie martwić nie mam dziś żadnych ciekawych pomysłów na unicestwienie siebie :mrgreen:

buziaczki misiaczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bretta, bretta, to może zahaczymy jeszcze o Amona ? Podrzucimy mu Libertine.

 

-- 30 cze 2011, 02:02 --

 

wiola173, pakujesz się do wesołego autobusu?

Oj tak tak:) Ale to musicie sie najpierw cofnac z Londynu do mnie, i potem juz mozna ruszyc na absyntowy podbój Paryza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie? Czy przy ostrym nawrocie dopuszczalne jest wrócić do poprzedniej dawki leków? (Było 60mg Lerivonu i 1.5mg Clonazepamu) Teraz jest o połowę mniej, a właściwie już nie bo z 0.75 poszedłem na 1mg Klona :? Z jednej strony strasznie szkoda mi wracać do klona a z drugiej cholernie się męczę - Lęki itd itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, Z lekkimi objawami tak, da się wytrzymać, ale ja przez ten tydzień który jestem na forum dwa razy zaliczyłem szybką trasę do poradni całodobowej.

 

BTW skoro przetrzymywałem zespoły abstynencyjne po klonie to wyobraź sobie teraźniejsze ataki :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×