Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co , to ja mieszkam na wsi i widuję tylko rozjechane koty:( A Wy w dużych miastach macie takie fajowe zwierzątka :shock:

 

 

niom....mamy stada rozmnazających sie kotów które trzeba wylapywac i kastrowac...a one i tak sie rozmnazaja na potęgę...

nie ma smutniejszego widoku niz 4tyg kociak z wygnitymi oczkami po pomoc przyszla zbyt poźno :why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, tak, ale trzeba to zrobić w zimie, bo dokarmianie ptaków latem to wyrządzanie im krzywdy. Ptaki są trudne do fotografowania, wymagają wiele cierpliwości i odpowiedniego sprzętu. Mnie zeszłej zimy udało się złapać grubodzioba (choć też jest pod ochroną). Jednak zdjęcie pozostawia wiele do życzenia.

grubodziob.jpg.04e9a96838c18c4615d85467d92feaa5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, fajne, ale czemu takie małe? Ja też dzisiaj sfociłem labradora o nietypowym umaszczeniu, bo czekoladowym. Strasznie był ruchliwy i mocno się napociłem.

070.jpg.64532bc7fe3682fde54e83a51cf29017.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, ja wiem, że się tym interesujesz, ale teoria teorią, a w praktyce różnie to bywa. Niektóre psy są niereformowalne. Siedzi ta niesubordynacja w genach i tylko do jakiegoś stopnia da się coś z tym zrobić. Często patrzę w okno i widzę jak pies z właścicielem wychodzi na spacer, choć powinno być na odwrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×