Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzęt grający by się przydał i najlepiej jakby wzięła go osoba zmotoryzowana ;) . Najlepiej laptopa z głośnikami, to przy okazji będziemy mogli nadawać bezpośrednią relację ze zlotu :mrgreen: .

 

A tak w ogóle, to może by przenieść temat zlotowy do jakiegoś działu widocznego bez logowania? Chyba nikt z nas nie napisał tu nic, co chciałby ukryć 8) ? Wydaje mi się, że wiele osób przegląda forum bez logowania i mogą nawet nie mieć pojęcia o zlocie. Ja sam kiedyś tak robiłem i dopiero po dłuższym czasie odkryłem, że pewne rzeczy można zobaczyć dopiero po zalogowaniu :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista uczestników z poprawnie napisanym moim nickiem ;) :

 

1. Ka_Po

2. Wiola173

3. Dariusz_Wawa

4. Sabaidee

5. Waplo

6. Robanix

7. Simpatico1

8. Bigfish

9. Miniaa

 

A poza tym, uznaliśmy z Sabaidee, że temat zlotowy należy przenieść do działu "Miasta". Zróbmy więc tak, że jeżeli do jutra do 21.00 nikt nie wyrazi sprzeciwu, to poprosi się jakiegoś moderatora o takie przeniesienie. Bo okazało się dziś w praktyce, że niektórzy forumowicze naprawdę nie wiedzą o tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robanix, jeszcze jedna osoba się zadeklarowała, co prawda ustnie, ale jest dwóch wiarygodnych świadków. :D

A może jakiś baner na głównej stronie? To tylko dwa tygodnie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaufajcie staremu podróżnikowi: spotykamy się dnia 15 lipca 2011 o godzinie... na dworcu autobusowym w Tomaszowie Mazowieckim i idziemy szukać noclegu. Nie ma bata, nie ma takiej opcji, abyśmy czegoś nie znaleźli.

 

Co do godziny, to ustalimy ją na kilka dni przed zlotem, gdy każdy już będzie wiedział jak i o której dojedzie. Sądzę, że da się ustalić takie 2-3 godzinne ramy czasowe, żeby przynajmniej większości z nas pasowały. A jeżeli ktoś będzie miał przyjechać w innym czasie, to ustali się z tą osobą indywidualny sposób na dołączenie do grupy :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kończę prace o 15, o 16.07 wyjeżdżam z Krakowa, a na miejscu tzn. Dworzec PKP w Tomaszowie Mazowieckim powinnam być o 18.38. Czy będzie ktoś jechał z Krakowa lub okolic?

 

Coś się na pewno znajdzie, tylko to coś, może być z karaluchami, bez ciepłej wody, z wychodkiem na zewnątrz. Może lepiej poszukać jakichś ofert, żeby je mieć ewentualnie w zanadrzu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się na pewno znajdzie, tylko to coś, może być z karaluchami, bez ciepłej wody, z wychodkiem na zewnątrz. Może lepiej poszukać jakichś ofert, żeby je mieć ewentualnie w zanadrzu?

 

Właśnie od szukania ofert zaczęliśmy i nie wróżyło to dobrze zlotowi ;)... Niestety, nie przewiduję trudności ze znalezieniem noclegów. Napisałem "niestety", bo takie trudności tylko by uatrakcyjniły zlot :P . Fajnie było by przecież poznać jakieś znerwicowane karaluchy :mrgreen: ... Skoro przyjedziesz na wieczór, to zapewne wszystko już będzie załatwione i jedyne czego możesz się obawiać, to tego, że piwo będzie się nam kończyło 8) ...

 

Co to za zlot??? Moze i ja bym się przyłączył? Mozecie napisać mi jakies szczegóły?

 

Wróć na poprzednią stronę, przeczytaj ją i dopisz się do listy :D ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro przyjedziesz na wieczór, to zapewne wszystko już będzie załatwione i jedyne czego możesz się obawiać, to tego, że piwo będzie się nam kończyło 8) ...

 

Jeśli tak, to ja mogę być piwnym gońcem :D Tylko żeby wszyscy już pod stołem nie leżeli jak przyjadę i dotoczę się ze 100kilowym plecakiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kończę prace o 15, o 16.07 wyjeżdżam z Krakowa, a na miejscu tzn. Dworzec PKP w Tomaszowie Mazowieckim powinnam być o 18.38. Czy będzie ktoś jechał z Krakowa lub okolic?

 

Miniu, ja - jeśli bym jechała, dołączyłabym do Ciebie w podróży. Jestem z Kielc.

 

-- 29 cze 2011, 20:56 --

 

Kurczę, nie wiem, jak się cytuje ;)

Ale wiadomo. Miniu, jeśli się zdecyduję, to chętnie Ci potowarzyszę w podróży :D

Dam znać do końca tygodnia, ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezusiku słodki! To będzie zlot? :great: Mogę przyjechać z chłopakiem? :mrgreen: Ja wzięłabym namiot trzyosobowy. Robanix, Ty nasz nas znasz ze zlotu z innego forum w Toruniu :)

 

Ogólnie to zajebiście, tylko szkoda, ze ten wątek to był... gdzie właściwie?

 

15 lipca Tomaszów Mazowiecki, si?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×