Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Lady_B, wiem, że cokolwiek byśmy nie powiedzieli Ci nie pomoże, najchętniej posiedziała bym z Tobą przy herbatce, mogłabym być zupełnie jakby mnie nie było i pilnowałabym tylko żebyś dzisiaj nic nie łyknęła...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B, :* bałam się ,że mnie zjedziesz:)

kurde nawet mi to do głowy nie przyszło... po chwili tylko miałam taką myśl "skąd do k... nędzy tyle osób nagle ma mój nr"... Przed chwilą gadałam z Waplo... sam się przyznał ;)

za co ja bym miała was zjeżdżać? to przecież ja odpierd... cyrki, nie wy :*

 

bretta, za późno... w sensie że mama wróciła niedawno i poczęstowała winkiem... lampeczką... nie mogłam odmówić ("mamo nie wypiję bo wczoraj tak zachlałam i zaćpałam że mały włos znalazłabyś mnie teraz sztywną" zabrzmiałoby głupio...) no więc sobie sączę... mocząc usta... a co do leków to jeszcze mam tego sporo we krwi chyba bo cały czas czuję taki mega spokój... mimo wszystko...

 

Korba, yyyyy no na pewno spokojna... taka spokojna że aż wyprana z emocji... rozklekotana w środku jednocześnie... niedobrze mi, kręci mi się lekko w głowie no i mam takie poczucie "niepowodzenia"...

jednak przeważa WSTYD

godzinę biłam z myślami czy wejść na forum czy nie... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bretta, no na tym kończę... jeszcze cały czas nie wypiłam tego... tylko taki łyczek... spoko...

 

wiola173, o ja... to więcej zdrajców jest na tym forum...?? eh musiałyście się nieźle nagimnastykować i nadenerwować przeze mnie :(

 

Korba, nie wkurzyłam się bo wiem przecież że to z troski... ale gdyby ktoś mi smrodu na fb zrobił to już bym się wkurzyła serio... :?

 

idę za tydzień do doktorka i mu już powiem całą prawdę i tylko prawdę ...

właśnie wyczytałam że depakine może mieć taki skutek uboczny że zwiększa/ wywołuje chęć zrobienia sobie krzywdy :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×