Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Marcja mnie własnie dobiła dogłebna analiza mojego męza....jest powód zeby sie napić... ;)

 

Dlaczego, zeby sie napic?;) No kazdy ma jakies slabosci, nie wiem, czy jest to powod do picia... Z drugiej strony, jak mowia kazdy jest dobry ;) Poza tym moze zle trafilam i maz to silny chlop :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcja mnie własnie dobiła dogłebna analiza mojego męza....jest powód zeby sie napić... ;)

 

Dlaczego, zeby sie napic?;) No kazdy ma jakies slabosci, nie wiem, czy jest to powod do picia... Z drugiej strony, jak mowia kazdy jest dobry ;) Poza tym moze zle trafilam i maz to silny chlop :D

 

bo do napicia kazdy powód jest dobry....jak mawiał mój dziadek - abstynent prawie całkowity ;)

wpadlo ci cos ze tak powiem nie w ta dziurkę czys chora ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbuję nie zakaszleć się na śmierć

 

Polecam Acodin:)

 

Wiola, nie dziekuje bardzo! :mrgreen::smile: A jade tylko na pare dni, poki pogoda :) Tam nikt nie wie, ze miewam nerwice...To mnie tez stresuje, no ale jakos bedzie mam nadzieje;) Dodatkowo nie wiem, gdzie jechac bo kolezanki lokum zmienily...A w nerwicy wole znane miejscowki...

 

-- Pn cze 27, 2011 10:09 pm --

 

wpadlo ci cos ze tak powiem nie w ta dziurkę czys chora ?

 

Mi??? :D Chyba Bretcie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, może ja jakaś dziwna, ale miód i cytryna wysuszają mnie tak, że jest jeszcze gorzej:p

 

dune, tego się już nałykałam wczoraj i dzisiaj;)... już nawet alergiczne bo nie wiem do końca z czego to mi się wzięło

 

no nic, dziękuję za rady, chyba jednak muszę przeczekać z nadzieją, że wkrótce przejdzie;)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×