Skocz do zawartości
Nerwica.com

Forumowe pary/ fascynacja forum.


Rekomendowane odpowiedzi

Lola, ale ty gupia żeś. Absolutnie wiem, że tobie, wam się udało - i bardzo bardzo dobrze ale wy to jednak wyjątek .....

 

No nie wiem w sumie - ja wiedzialam o 5 parach z tego forum, a o 6 teraz sie dowiedzialam tj. ze Paradoksy tez tu kogos miala. No i bilans wychodzi po rowno, bo 3 parom sie udalo i 3 nie (jesli chodzi o te, ktorym nie, co do 1 pewna nie jestem, powiedzmy tylko, ze tak wnioskuje z pewnych wypowiedzi)

 

ja o tym publicznie nie pisałam więc nie życzę sobie rozprowadzania tutaj takiej informacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety ja się 2 razy zawiodłam.

ale poza tym spotkałam wspaniałych ludzi i utrzymuję z nimi do tej pory kontakt.

 

Uznalam, ze jako, ze kilka wypowiedzi wczesniej dotyczylo wylacznie zwiazkow, to 1 czesc Twojej wypowiedzi tego wlasnie dotyczy. Jesli nie, no to przepraszam, ale mysle, ze wiekszosc tak to zrozumiala.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pisałam tego pod kątem par tylko fascynacją forum, poznawaniem tutaj ludzi

a 2 osoby okazały się............ niewarte poznawania jednak. życiowy błąd. cóż, człowiek uczy się na błędach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, byłam w związku z kimś stąd. krótki, niesamowicie toksyczny związek z którego ciężko było mi się wygrzebać. jeden z najgorszych okresów w moim zasranym życiu.

pojawiły się nawet pogróżki, telefony w środku nocy aby mi przekazać jak bardzo jestem popierdolona (dosłownie takie słowa usłyszałam).

ciężko mi tę męczarnię zakwalifikować do związku w ogóle. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to w sumie tak samo miala kuzynka ze swoim bylym chlopakiem - nie z forum...Tez grozil jej po nocach, a jak matka odmowila podania sluchawki, twierdzac, ze kuzynki nie ma w domu (komorki dopiero zaczynaly swoj zywot w PL ) poradzil jej "pilnowac coreczki", bo inaczej: "bedzie jak w uprowadzeniu Agaty"... Wiec czy na forum, czy poza, ludzie bywaja stuknieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, mi się wydaje, że w tym miejscu nie jest do końca określony o jakie pary chodzi, partnerskie może powinnym być damsko-męskie, chociaż w świecie w którym żyjemy, powinno się tolerować wszystko, a mogą też tu być pary przyjacielskie itd. wtedy nic nie musi być;). tak mi się wydaje

 

I dokładnie. Miałam cholernie toksyczny związek z człowiekiem, którego poznałam w świecie 'realnym', tak jak marcja mówi, wszędzie można trafić na nieodpowiedniego człowieka, moim zdaniem nie ma ani gorszych ani lepszych miejsc, w których można poznać kogoś godnego zaufania i odpowiedniego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bretta, źle mnie zrozumiałaś...chodzilo mi ze chory powinien móc sie wesprzec na zdrowym....

ja tez raz usiłowałam z kims takim jak ja i tak sie na sobie oaprliśmy nawzajem ze mimo ogromu zroumienia p...o to z wielkim hukiem bo nie dalismy rady udzwignać swoich wlasnych i parnera problemów

 

nie ma gorszych i lepszych miejsc...ale....w niektórych miejscach trzeba byc bardziej czujnym....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja w sumie, ale tych zdrowych strasznie malo cos na tym lez padole :D Jak dla mnie to niemal kazdy czlowiek ma jakis problem ze soba, czesto sam tego nie wie, ale otoczenie to dostrzega.

 

Co do czujnosci jednak... 100% racji...Bo pare osob, ktore zadziwily wszystkich, kiedy objawily swoja druga twarz, juz tu jednak bylo...Strach sie bac... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×