Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

w związku z tym że jetem najgłupszą i najżałośniejszą istotą na siemi poprosze o ostrzegawczy strzał w tył głowy plus podcięćie tętnicy na 100 % pewności...

idę spać... a raczej usnąć

Trzymajcie się wszyscy wielkie buziaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, w Londynie, chwilowo, wakacyjnie tylko cale szczęście;), na dłużej bym nie dała rady. Tutejsza pogoda (a głównie jej nie stabilność:P), mnie wykańcza, kaszel chce mnie zabić;), nie dal mnie klimat, tłumy ludzi i takie tam...

 

 

Lady_B, czekamy jutro. nie tylko ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, w Londynie, chwilowo, wakacyjnie tylko cale szczęście;), na dłużej bym nie dała rady. Tutejsza pogoda (a głównie jej nie stabilność:P), mnie wykańcza, kaszel chce mnie zabić;), nie dal mnie klimat

 

No tlumy faktycznie. Najbardziej nie znosilem Oxford Street, a tam akurat pracowalem.

Ciesz sie lepiej, bo u mnie to juz Slonca w ogóle nie widac od tygodnia ;) mi to odpowiada, no ale co kto lubi:))

No to w koncu co bedzie do zjedzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, jeju, nienawidzę Oxford Street... jak mam tam iść to chyba za karę tylko, coś przeokropnego... na samą myśl zaczynam być zła:p.

a co do pogody, wolałabym żeby nie było słońca, a nie tak jak tu, w piątek było 18 stopni i deszcz a dzisiaj prawie 30 stopni, mega słonce i upały. i tak na zmianę, można zwariować:/

 

To co, typowo angielskie pożywne, prawie zdrowe śniadanie?:P Tost, fasolka, jajka sadzone, kiełbaski ociekające tłuszczem i do tego grillowany pomidorek i pieczarki?

(btw, nie wiem jak takie coś można zjeść na raz... a już na śniadanie, to przechodzi moje ludzkie pojęcie:p. Chociaż pojedyncze składowe lubie od czasu do czasu:P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa :hide:

Wez mnie strasz angielskim jedzeniem, bo uciekne z domu!!!

Proponuje Strogonova, bo dawno nie jadlem :)

I jeszcze ta cholerna marchewka z groszkiem, znienawidzilem to ohydztwo na zawsze. Nawet w psychiatryku nie dali odpoczac od tego swinstwa... :evil:

Heheh Oxford St widze, ze kochasz tak jak ja :twisted:

A ja mieszkalem sobie baaardzo spokojnie na Ealing Broadway. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×