Skocz do zawartości
Nerwica.com

Potrzebna pomoc


Mordskog

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam na imię Mariusz i mam problem ze sobą oraz z moją córką Wiktorią lat 12.

Jestem strasznie nerwowy i moje problemy przekładałem na córkę która od kilku miesięcy zaczyna przejawiać oznaki choroby psychicznej.Mianowicie mrużenie oczu,podskakiwanie i nerwowe tiki ciała przypominające kilku sekundowe drgawki.Zdaje sobie sprawę z tego co zrobiłem i chcę natychmiast zareagować.Co moge zrobić,gdzie mogę się udać z córką i ze sobą ??

Pozdrawiam Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariuszu objawy Twojej córki mogą acz nie muszą pochodzić z zaburzeń psychicznych... może to być nerwica... dobrze byłoby udać się do poradni zdrowia psychicznego... psychiatra + terapia a może wystarczy sama terapia... moim zdaniem wskazana byłaby terapia rodzinna gdzie oboje omówicie swoje uczucia pod okiem terapeut

ale może to również być jakieś zaburzenie neurologiczne u córki więc i tego nie można wykluczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mordskog, myślę,ze to ani nerwica, ani choroba psychiczne,moja jedenastoletnia córka miała podobne objawy, mróżenie oczu, nagłe zrywy i bieganie po domu, zagapianie się. miętoszenie ubrania i pościeli. EEg wykazało duże zmiany, wyładowania elektryczne w mózgu. Diagnoza - padaczka ogniskowa. Poczytaj o tym na internecie. Nie jest to grożne, moja córka przyjmuje teraz neurotop i się uspokoiło. Udaj się zwyczajnie jak najszybciej do pediatry i powiedz o objawach, poproś o skierowanie na EEg i do neurologa dziecięcego. Na opis badania czeka się około tygodnia. Wtedy neurolog podejmuje decyzje odnośnie leczenia. Sam zapisz się do psychiatry, nie potrzeba skierowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×